Поради

Як розморозити морозильну камеру

Раніше розморожування морозильної камери було схоже на складний технологічний процес, який домогосподарки виконували практично кожен місяць. Нині завдяки появі автоматичних систем розморожування життя жінок стала набагато легшим. Але все ж, незважаючи на всі сучасні технології, позбавити домогосподарок від цього обов’язку повністю неможливо. Система No Frost практично ідеальна і дозволяє проводити відключення лише раз на рік з метою гігієнічної очистки. Недоліком крапельного механізму є утворення льоду в морозильній камері, відповідно розморожування потрібно проводити по мірі появи намерзань.

01-07-15-foto-600x400-1 (4)

1) «Шуба» в морозильній камері часто утворюється при нещільному пролегании гумки-ущільнювача, частому відкриванні дверець або розміщення всередину теплих продуктів, також вона може свідчити про неполадки в роботі агрегату. При наявності намерзань завтовшки 4-5 мм розморожування потрібно проводити обов’язково. Інакше порушується теплообмін в середині пристрою, що може стати причиною перегріву двигуна і повного виходу з ладу всього агрегату.

[ads2] 2) Спочатку вийміть вилку дроту з розетки. Пам’ятайте, проводити розморожування пристрою, підключеного до електромережі, тільки повернувши реле на нуль – небезпечно для життя. Далі дістаньте весь вміст з камери. Якщо у вас окрема морозильна шафа або морозилка з індивідуальним компресором, то продукти можна просто перемістити в холодильник. Якщо ж морозильна та холодильна камери знаходяться за загальними дверима, то доведеться розморожувати весь пристрій. В такому випадку взимку продукти можна помістити на балкон, а ось влітку доведеться змайструвати тимчасовий холодний притулок. Для цього візьміть великий таз і покладіть на дно товстий шар паперу. Потім швидко викладіть в нього вміст морозилки, наверх краще покласти продукти, яким відтавання не принесе особливого збитку, або пакет з кубиками льоду. Потім накрийте миску плівкою і укутайте в ковдру. Такої конструкції має вистачити на декілька годин.

3) Просто залиште дверцята камери відкритою, і «шуба» буде поступово розморожувати. У вертикальних морозилках вода стікає в спеціальний піддон, але при великій кількості льоду його ємності буває недостатньо. Тому періодично виливайте з нього рідину або просто покладіть на підлогу ганчірки. У морозильних скриньках існує спеціальний отвір для дренажу води, яке потрібно обов’язково відкрити при розморожуванні.

4) Якщо у вас немає часу або бажання чекати природного відтавання морозильної камери, цей процес можна істотно прискорити наступними способами:

  • Помістіть в середину каструлю з гарячою водою. Через час вийміть її, нагрійте і знову поставте в морозилку.
  • Відмінно допомагає прискорити розморожування вентилятор або тепловентилятор – просто направте потоки повітря в камеру.
  • Також можна обдувати морозилку за допомогою пилососа. Встановіть маленьку насадку на шланг і включіть режим роботи на видув.
  • Прискорити танення можна і за допомогою фена. Тільки будьте обережні, тримайте його на невеликій відстані від морозильної камери і ні в якому разі не розміщуйте всередину – він може затягнути вологе повітря або шматочки льоду, що призведе до замикання.

5) Після повного розморожування помийте камеру розчином соди, сполосніть водою, протріть сухим рушником і залиште відкритою ще мінімум на півгодини для повного висихання. Увімкніть морозилку і дайте їй попрацювати 3-4 години порожньою, а потім завантажуйте продукти. Пам’ятайте, що для набору потрібної температури повинно пройти 15-24 години. У цей період мотор працює на повну потужність, тому постарайтеся як можна рідше заглядати в морозилку.

Видаляти лід і сніг з морозильної камери гострими або металевими предметами категорично заборонено – то ви можете подряпати пластик і пошкодити тент. Максимум – для зняття залишків «шуби» ви можете скористатися спеціальним пластиковим шкребком.

Натхнення: sovetclub.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button