Поради

Як підтягнути живіт до відпустки

Існує багато різних вправ на прес, але в цій статті я розповім вам про базові вправи. Всі хочуть мати гарний, плоский і підтягнутий животик, а сидіти на одній дієті – замало, потрібно привести в тонус м’язи живота.

Вам знадобиться

  • Килимок, лава або будь стілець.

1

Перша вправа для м’язів преса. Ляжте на спину, руки розташуйте за головою. Ноги підніміть приблизно на 90 градусів і злегка зігніть в колінах. Розташуйтеся як можна зручніше, при цьому стегна повинні перебувати вертикально! Отже, зробимо вдих, піднімаємо плечі над підлогою, одночасно рухаючи коліна назустріч голові, повертаючи тулуб. Робимо видих, повільно повертаємося у вихідне положення. Таким чином, така вправа задіює прямі м’язи живота. Ця вправа називається “Скручування тулуба на підлозі” .

Наступна вправа на прес, яке я б порадила виконувати, називається “Згортання тулуба з гомілкою на лаві”. Ця вправа теж задіює в основному прямі м’язи живота, але особливо опрацьовує верхню частину преса. Отже, лягаємо на спинку, тулуб на підлозі, а гомілки кладемо на лаву, ручки кладемо також, за голову. Робимо вдих, піднімаємо плечі над підлогою і округляємо спину, відриваючись лопатками, тягнемося вперед. Робимо видих і повільно повертаємося у вихідне положення. Зауважте, ноги повинні лежати на лаві так, щоб стегна відривалися від підлоги трохи менше, ніж на 90 градусів.

3

І третя вправа, яку ви будете виконувати, це “Підйом ніг”. Ляжте на спину, руками можете схопитися за будь-який предмет, бажано за головою. Ноги в прямому положенні підняти, далі підняти таз і спробувати потягнутися тулубом так, щоб торкнутися гомілок. Щоб це зробити вправу більш ефективною, її можна виконувати на похилій лаві, з цією вправою непогано буде опрацьовуватись нижня частина преса.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button