Поради

Як сплести простий браслет з гумок

Браслети з гумок – це аксесуари, які стали головним хітом 2015 року серед юних модниць. Сплести подібні прикраси – завдання просте, однак воно вимагає посидючості.

Как сплести простой браслет из резинок

Вам знадобиться

  • різнокольорові резиночки для браслетів;
  • верстат для плетіння браслетів;
  • гачок;
  • S-подібна застібка.

Інструкція

1. Першим ділом покладіть перед собою верстат. Візьміть у руки одну резиночку (її колір не має значення) і надіньте її на два сусідніх стовпчика, розташованих навскоси. Візьміть другу гумку і надіньте один її кінець на стовпчик з резиночкою, а другий – на сусідній вільний. У підсумку гумки повинні розташовуватися у вигляді літери “V”.

2. Візьміть в руки третю гумку і надіньте один її кінець на стовпчик з гумкою, другий на вільний сусідній так, щоб вийшла фігура у вигляді букви “N”. Точно за таким же принципом продовжуйте надягати гумові деталі на верстат до тих пір, поки не закінчиться довжина верстата, або не досягнете потрібної довжини самого браслетика. Варто відзначити, що на обхват зап’ястя 15-17 сантиметрів достатньо всього 20-22 гумки.

3. Після того як вищеописана робота буде зроблена, візьміть в руки гачок, знайдіть на верстаті кінчик гумки, який знаходиться на стовпчику знизу іншої гумки (знаходиться на середньому пеге), акуратно гачок помістіть в жолобок стовпчика, підніміть нижню гумку і перекиньте її через верхню, саму ж гумку надіньте на сусідній стовпчик так, щоб вона “склалася навпіл”. Далі гачок помістіть в жолобок стовпчика з подвійною петелькою (саме подвійна петелька вийшла при виконанні вищеописаної інструкції), захопіть нижню гумку, перекиньте її через петлю і надіньте на сусідній стовпчик (ця гумка теж повинна скластися навпіл, як і попередня). Продовжуйте плести браслет, поки не закінчаться гумки.

4. Коли гумки закінчаться, акуратно прикріпіть до одного кінця браслетика застібку і зніміть аксесуар зі стовпчиків. Прикріпіть другий кінець браслета до застібки.

5. Браслет з гумок у вигляді кіски готовий, тепер можете його надіти на зап’ясті.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button