Поради

Бензин А-95 та страховка – яким АЗС та СК можна довіряти?

Нарешті українці пережили “паливну кризу”, тож сьогодні на АЗС можна знайти газ, дизель та бензин без кілометрових черг та не за космічну ціну. Отже, прийшов час звернути увагу на якість палива, яким ми заправляємо своє авто.

Експертиза зразків українських АЗС

На початку вересня 2022 року Інститут споживчих експертиз проводив оцінку бензину А-95, що був отриманий у 17 українських мережах АЗС. Усі зразки пройшли перевірку за октановим числом, вмістом сірки, об’ємними частинами ароматичних вуглеводнів та бензолу.

Отримані результати надані в таблиці.

0MniVACLQeVI_Z-FLVf1w38i5jnuWsTLclQftyLzVlY7ahffjnfjtmCPXcvk5dOgvBedj79yqmqq2G6KP2cKb0vkeMyGA2ZhO3LvTSOSTM2eyhCGJkoUlLK093Is-QWdpSoVhy6rwUBgzETUvva9kJX5LECL1CbThsTwmH4J4er9HaUfFhNhPIHvug

Усі АЗС поділено на 3 основні “зони”:

  1. Зелена зона – мережі WOG, ОККО, KLO, PRIME, Авантаж, ZOG та ANP. Бензин А-95 відповідає всім нормативам.
  2. Синя зона – SOCAR, BVS та Нефтек. Відповідність усім нормативам, але без запасу. Наявні незначні відхилення.
  3. Червона зона –  БРСМ-Нафта, MARSHALL, NPG, УКРПЕТРОЛЬ, RUR, SUNOIL та безіменні “бочки”. Паливо за отриманими зразками не відповідає нормам.

Страховка так само важлива як бензин?

Кожен автовласник бажає для себе та своєї крихітки лише найкраще, чи не так? Тому ми завжди обираємо якісне пальне, офіційні запчастини та якісний страховий поліс. Ви спитаєте, чим відрізняється якісний страховий поліс від неякісного?

Під час страхового випадку Ви потрапляєте в руки страхової компанії і майже повністю залежите від швидкості виплати. Тому чим швидше – тим менше у Вас буде проблем з потерпілим. При цьому не менш важливим є обсяг, в якому здійснять виплату.

У страхових компаній, так само як і у палива є свої параметри якості, завдяки яким Ви можете обирати страхову компанію за параметром “ціна/якість”.

Як обрати страховий поліс?

В Україні є онлайн сервіси, які допомагають обрати страховий поліс за певними параметрами. Наприклад, сервіс онлайн страхування Kirins, на своєму сайті має калькулятор вартості автоцивілки, в якому можна підібрати поліс за параметрами саме Вашого авто.

В кожній пропозиції Ви маєте можливість побачити назву компанії, її рейтинг, та основні критерії компанії за оцінкою МТСБУ. Такі як швидкість виплат, якість врегулювання та рівень скарг від клієнтів.

Всі ці показники допоможуть обрати оптимальний варіант для Вас та бути впевненим в своєму страховому полісі.

Чи є знижки при оформленні автоцивілки?

Окрім переваг, що були описані вище KIRINS додатково надає знижки своїм клієнтам до -20% під час війни в підтримку українців. На сьогоднішній день, знижки доступні усім відвідувачам сайту, що дозволяє економити одразу при першій покупці.

Таким чином, автолюбителю варто уважно підходити до вибору АЗС та звертати увагу на якість палива та страхового полісу. Піклуйтесь про себе, своє авто та Україну!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments