Здоров'я

Анальгін. Наскільки безпечні популярні ліки

Анальгін – засіб, який є практично в кожній аптечці. Його п’ють при мігрені і зубному болі під час менструації і шлункових коліків. Анальгін добре знімає біль, знижує температуру, однак це всього лише усунення симптомів. Основне захворювання анальгін не лікує.

Анальгин. Насколько безопасно популярное лекарство

Анальгін – швидкопомічний засіб, який ліквідує симптоми грипу, головного та зубного болю, спазмів під час менструації. Цим засобом користуються вже кілька поколінь українців. Проте останнім часом з’явилися статті в інтернеті і популярних друкованих виданнях, в яких говориться, що анальгін – шкідливий. Нібито він викликає серйозні захворювання крові, вражає внутрішні органи, посилює і навіть провокує алергію. При цьому одночасно рекламується більш дорогий і безпечний (за словами інтерв’юйованого) протизапальний, жарознижувальний і швидкопомічний засіб при болях будь-якого походження.

Більшість медиків вважають, що шкода анальгіну сильно перебільшена. І новомодні його аналоги, які стоять в 10-20 разів дорожче, здатні викликати таку ж негативну реакцію організму, як і анальгін. За словами лікарів, виникнення побічних ефектів залежить не тільки від вживання ліків, а від схильності людини до тих чи інших захворювань. На те, захворіє людина, вживаючи анальгін, чи ні, впливає екологія, хронічні хвороби і генетична схильність.

Єдина серйозна небезпека, про яку не втомлюються говорити медики – самолікування. З допомогою анальгіну можна довго купірувати симптоми небезпечного захворювання, даючи йому розвиватися все сильніше. Тому перед вживанням ліків дуже важливо прочитати інструкцію і чітко слідувати вказівкам за вживання анальгіну.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button