Поради

Як швидко повернутися в робочий стан після відпустки

Початок літа і багато людей ідуть, їдуть, летять у відпустку. А коли повертаються, виявляється, що після відпочинку складно знову налагодити робочий ритм. Дотримуючись цих порад, ви зможете швидше, простіше і без стресів перейти до роботи.

Вам знадобиться

  • Блокнот і ручка

1. Вся підготовка зводиться до трьох етапів. Що потрібно зробити до відпустки, під час відпустки і після неї.
[ads2] До відпустки, якщо це можливо, максимально розвантажите себе. Іншими словами все, що можна зробити до відпустки бажано зробити. І плюс ще більше. У деяких людей є робочі справи, які вони роблять щомісяця до певного терміну. Намагайтеся зробити їх достроково, і це дозволить вам звільнити час після відпустки.

2. Напишіть списки робочих справ. Не треба тримати в голові все, що потрібно зробити після відпустки. Завантаження все з голови у файл або блокнот. З цих справ виділіть 3-4 важливих питання, які потрібно буде вирішити в перший робочий день. І коли ви прийдете на роботу, то у вас вже буде план дій.

3. Приведіть ваше робоче місце в порядок і приберіть все зайве.
Якщо ви працюєте в офісі і спілкуєтеся по електронній пошті, то налаштуйте її на пересилання кореспонденції іншому співробітникові. Визначте місце і напишіть записку – куди класти надходять для вас документи.
А так само проінструктуйте співробітників, де знаходяться важливі документи, які можуть бути потрібні у вашу відсутність.

4. Під час відпустки викиньте всі справи з голови.
Вимкніть телефон і постарайтеся відпочити на повну котушку.
Важливо за день до виходу на роботу, ввечері перегляньте список робочих справ. Той самий, який був зроблений заздалегідь. Намітьте, яку справу ви будете робити в першу чергу.

5. Як почати перший трудовий день?
Вранці влаштуйте собі приємний сюрприз, наприклад, сніданок в кав’ярні, прогулянку або щось незвичайне.
Постарайтеся не навантажувати себе складними справами в перший день.
Робіть перерви раз на годину на 5-10 хвилин.
В кінці робочого дня подивіться на результати роботи. Відзначте хороші речі, які вдалося зробити. І привітайте себе з першим робочим днем.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button