Поради

Встановлення VMware Player Windows

VMware Player дозволяє вам запустити в ізольованому оточенні будь-яку операційну систему без зміни або якоїсь шкоди вашій поточній операційній системі. Наприклад, з його допомогою можна подивитися, потестувати операційну систему Ubuntu прямо у вашій Windows. Хороший метод зрозуміти чи підходить вам нова операційна система перед її реальною установкою на жорсткий диск комп’ютера.

Вам знадобиться

  • Комп’ютер з встановленою операційною системою Windows.
  • Підключення до Internet.
  • Права на комп’ютері достатні для установки програмного забезпечення.

Інструкція

1

Для того щоб встановити VMWare Player, його попередньо необхідно завантажити з офіційного сайту VMWare. Для цього перейдіть за посиланням https://www.vmware.com/go/downloadplayer і скачайте версію, яка підходить для вашої операційної системи. Зверніть увагу: щоб скачати VMWare Player для 32-х розрядної версії Windows вам необхідно спочатку вибрати 6-ю версію програми VMWare Player в поле Major Version. Остання, на момент написання статті, версія програми доступна тільки для 64-х розрядної версії операційної системи.

2

Після завершення завантаження запустіть інсталяційний файл. Відкриється майстер установки VMWare Player. На першому кроці майстра просто натисніть кнопку Next.

3

Наступним кроком майстер установки запропонує прийняти ліцензійну угоду. Ставимо крапку в поле I accept the terms in the license agreement і натискаємо кнопку Next.

4

Наступним кроком майстер установки запропонує вибрати папку на диску, куди будуть скопійовані файли програми VMWare Player. Можна залишити за замовчуванням або змінити, якщо у вас на вказаному диску буде недостатньо вільного місця.

5

На наступному кроці майстер установки запропонує перевіряти оновлення для VMWare Player через інтернет. рекомендується залишити цей пункт включеним, щоб завжди мати свіже програмне забезпечення. Натискаємо Next.

6

На наступному кроці необхідно визначити чи бажаєте ви допомагати в удосконаленні VMWare Player шляхом відправки анонімної статистики. Рекомендується відключити дану настройку. Зніміть галку в поле Help improve VMWare Player і натисніть кнопку Next.

7

Далі необхідно дати програмі дозвіл на створення ярликів для запуску VMWare Player. Майстер установки пропонує зробити ярлик в головному меню і на робочому столі. Ви можете відмовитися, знявши відповідні галки, потім натиснувши Next.

8

Наступним кроком майстер повідомить про готовність до установки програми. Натисніть кнопку Continue.

9

Деякий час буде відбуватися установка програми. По завершенні цього процесу майстер виведе повідомлення: Setup Wizard Complete. Натисніть кнопку Finish.

10

На цьому процес установки завершено. На робочому столі у вас повинен з’явиться ярлик запуску VMWare Player.

Натхнення: www.kakprosto.ru

Кнопка «Наверх»