Поради

Як скачувати ігри з Google Play

Google Play існує досить давно і дозволяє завантажувати на телефон під управлінням Android різноманітні ігри, програми та інші мультимедіа файли. Але цілком можливо, що деякі користувачі ще не стикалися з цим сервісом і не уявляють, як можна здійснювати завантаження з Play Маркету.

1) насправді, механіка роботи сервісу Google Play досить проста і не викликає ніяких складнощів. Авторизуйтесь в додатку з телефону, можна пройти авторизацію на тому ж сайті Play Маркету і на комп’ютері з будь-якого браузера. В такому випадку користувач отримає можливість встановлювати ігри на свій телефон прямо з комп’ютера, що досить комфортно. Для реєстрації в сервісі необхідно мати аккаунт на Google.

2) Нижче буде розглянуто процес скачування файлів Google Play з комп’ютера. Завантаження з телефону проводиться аналогічним чином, які-небудь відмінності між комп’ютерною та мобільною версією Play Маркету відсутні. Опинившись в Google Play, введіть пошуковий запит, якщо вас цікавить певна програма. Натисніть кнопку пошуку. Якщо шукати конкретну гру не планувалося, то скористайтеся категоріями в іграх і пошукайте гру, яка вас зацікавить.

3) Припустимо, ми шукали гру «Slender man». Після введення назви система пошуку видасть всілякі результати, в яких фігурує введене найменування. Якщо в пошуковій видачі є та гра, яку ви шукали, виберіть її.

4) Відкриється сторінка з описом гри, скріншотами і відгуками. При бажанні можна докладніше ознайомитися з деталями програми і почитати думки інших користувачів. Щоб перейти до скачування ігри, натисніть на кнопку «Встановити».

5) Розгорнеться невелике вікно, в якому буде перерахований список прав, доступ до яких отримує додаток. Уважно перегляньте всі пункти і в разі згоди підтвердіть дії натисненням «Встановити».

6) Якщо процес завантаження гри здійснюється через комп’ютер, то завантаження буде запущена через кілька секунд. У разі якщо завантаження здійснювалося через телефон, то завантаження програми почнеться так само в лічені секунди. Сама швидкість передачі даних залежить виключно від інтернет-з’єднання.

7) Після закінчення завантаження гру можна запустити тільки з телефону. Запуск здійснюється або після натискання відповідної іконки в меню, або за допомогою кнопки «Відкрити» на сторінці цієї гри в Google Play.

8) В Play Маркеті існують і платні ігри. Для того щоб купити додаток, натисніть на кнопку з цінником, розташованим на сторінці з грою.

9) Після прийняття доступу з’явиться невелике вікно зі способами оплати покупки. В Google Play існує кілька варіантів, за допомогою яких можна оплатити обрану гру. Після покупки додатка воно тут же буде завантажено на ваш пристрій.

Як випливає з вищевикладеного, процес закачування гри з Google Play дуже простий. В даному сервісі існує величезна кількість ігор всіх жанрів і категорій, що припаде до смаку більшості користувачів телефонів під управлінням Android.

Натхнення: sovetclub.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button