Фото

Туристичні секрети: що обов’язково потрібно покласти в рюкзак, вирушаючи в похід

Туристичні секрети

Літо для людей, які ведуть активний спосіб життя, – прекрасний шанс відправитися на природу. Людині, що відірвалася від міського комфорту, буде корисно знати хитрощів, які дозволять зробити перебування на природі безтурботним і зручним.

1. Лупа замість сірників

Збільшувальне скло.

Відсиріли сірники? Промокла запальничка? Не біда. За допомогою збільшувального скла, лінзи окулярів і сонця з легкістю можна сфокусувати енергію, достатню для виникнення вогню. В принципі підійде будь-яке вигнуте скло, приміром, від розбитої пляшки або банки.

2. Чіпси

Чіпси замість дров.

Якщо для розведення багаття в лісі недостатньо дрібних сухих гілок і під рукою, як на зло не виявилося газети спробуйте в якості горючого матеріалу використовувати чіпси. Чудово промаслений, сухий, пористий матеріал.

3. Гігієнічні подушечки

Ватні подушечки.

Ватяні подушечки, змочені у воску – прекрасний матеріал для розпалювання багаття. Вкрай зручні при транспортуванні і не мають відразливого запаху.

4. Контейнери для яєць

Яєчний лоток.

Для професійного туриста розвести багаття не проблема, однак є і інший підхід. «Готове багаття» можна зробити вдома і просто взяти з собою.

В яєчний лоток, заздалегідь оброблений воском, акуратно скласти деревне вугілля. Лотків може бути кілька.

5. Шампура

Шашлик на обід.

Геть нудні каструлі і сковорідки! Хай живуть шампура і алюмінієва фольга. Соковите, м’яке м’ясо можна приготувати з хрусткою скоринкою.

6. Маленькі коробочки

Tic-Tac.

Спеції в промислових масштабах на природі не потрібні. Заощадити місце допоможуть маленькі коробочки, наприклад Tic-Tac..

7. Коктейльні трубочки

Коктейльні трубочки.

Коктейльні трубочки можна використовувати як одноразові контейнери для шампунів, зубної пасти, гірчиці, кетчупу. Запаяти трубочку за 3 секунди з допомогою запальнички легко і просто.

8. Мильна стружка

Ніж для овочів.

Мильна стружка дуже зручна для використання на природі. Шматок мила, що впав вам у річку, вже не зможе зіпсувати настрій.

9. Мильниця-сейф

Мильниця в якості сейфа.

Один із старих трюків з мильницею – використання її як «сейфа», частина грошей покладена, під шматок мила зменшує шанси залишитися «на нулі» у вмпадку пограбування.

10. Гумки для купюр

Гумки для купюр.

Гумки для купюр нададуть незамінну допомогу в пакуванні речей. У Ваших речей не залишиться жодних шансів розкластися, розв’язатися і деренчати.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments