Поради

Подаруй квіти мені

Квіти — це унікальний засіб комунікації між людьми, що допомагає виразити емоції. Допустимо, вам потрібно просто та влучно сказати дівчині, що вона вам подобається, звісно, можна купувати квіти на кожне побачення у переході. Але це банально, ви так не вважаєте? До того ж майстерність таких продавців не йде ні у яке порівняння з навичками професійних флористів, які пройшли професійне навчання і займаються цією справою роками. Саме такі люди працюють в магазині Delivery Flower. Тут ви можете купити квіти, що будь справжнім витвором мистецтва, та обов’язково вразять вашу обраницю.

Допустимо, у вас річниця і ви хочете зробити коханій людині приємне. Знак уваги, який викличе посмішку на її обличчі та подарує позитивні емоції на цілий день. У такому випадку обов’язково зверніть увагу на букет «Феєрія». Точніше, цю композицію не можна назвати букетом у традиційному розумінні цього слова. Уявіть собі дев’ять жовтих троянд у коробці. Троянди незвичайні, а спеціального сорту — тому вони надзвичайно великі. Вони зібрані у єдину композицію, яка виражає вашу любов, ваше відношення та побажання. До речі, саме «Феєрію» обирають молоді люди, коли бажають зробити пропозицію руки та серця. Секрет у тім, що на дні коробки, прямо під карткою можна заховати кільце.

Якщо ж ви бажаєте оригінальності, то завжди можна замовити індивідуальний букет. В такому випадку зібрану флористами композицію отримає лише ваша обраниця. На перший погляд це безпрограшний варіант. Проте є одне суттєве але. Справа у тім, що букети, які представлені на сайті магазину — неперевершені. Щоб їх створити флористи витратили безліч часу, підбираючи правильні квіти, пакування і форму. Результатом сотень проб та помилок став асортимент квіткового бутіка.

Головний плюс придбання квітів через Delivery Flower — економія часу. Усе що вам потрібно — це підібрати букет і оформити замовлення. Протягом декількох годин його доставлять людині, якій ви хочете подарувати позитивні емоції. Доставку можна замовити на будь-який зручний для вас час. До речі доставка безкоштовна.

Окремо хочеться розказати про таку категорію, як ділові букети. Якщо ви працюєте у компанії, як це робить більшість українців, то привітання боса — це свята справа. Саме тому вам повинно бути знайоме відчуття складності підбору підходящого подарунка. Справі у тім, що одночасно потрібно виразити повагу, зробити приємне й при цьому не перетнути кордони ділового етикету, не просто, чи не так? На щастя можна зекономити немало годин та нервів, якщо зайти на сайт deliveryflower.com.ua у розділ з діловими букетами. Тільки не кажіть, що чоловікам букетів не дарують. Це дурниці. Букет може бути таким же показником статусу як і дорогий автомобіль, головне обрати правильну композицію, яка личитиме вашому керівникові, а таких у квітковому бутіку безліч.

У випадку коли ви шукаєте оригінальності й хочете подарувати своїй другій половинці щось надзвичайне — обов’язково завітайте до відділу, де продають позитивні емоції. Саме так, ви усе вірно прочитали. Тут можна купити емоцію та подарувати її. Погодьтесь, що квітковий зайчик стовідсотково викличе посмішку.

Особливо, якщо він у лапках зворушливо тримає картку з щирими словами. Є й більш традиційні варіанти, наприклад, «Романтика відносин». Це букет у формі серця, основою композиції якого стали кущові троянди. Проте незвичайні, а білі з рожевими кінчиками. Виглядає цей витвір мистецтва надзвичайно. Замовити його можна у один клік. У букеті 75 троянд. До нього можна додати валентинку, кульки чи щось солодке. Одним за найбільш популярних додатків є плюшева іграшка.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button