Фото

Як ваша кішка намагається з вами поговорити (фото)

Власники кішок знають, що їхні улюбленці мають дуже примхливий характер. Ця особливість яскраво виявляється, коли господар приймає помилкове рішення пограти з ними у невідповідний час. В залежності від відчуття безпеки і комфорту настрій кішки може кардинально змінюватися в будь-яку секунду. Щоб бути готовим до різних душевних станів свого вихованця, радимо вам ознайомитися з основними варіантами котячих поз.

(Всього 10 фото)

За матеріалами: Mom.me

1. Розслаблена.
Коли кішки лежать, витягнувшись на боці в розслабленій позі, вони відчувають себе в безпеці і відсутня необхідність бути напоготові. У цьому положенні вони відходять у глибокий сон, вірною ознакою чого є посмикування кінцівками. (© Mom.me)

2. Щаслива.
Показати своє щастя кішки можуть різними способами. Вони можуть сидіти вертикально і спостерігати за навколишньою обстановкою. А можуть лежати, підібгавши лапи, нагадуючи позу сфінкса: голова прямо, але стан розслаблений, без ознак агресії. (© Mom.me)

3. Зосереджена.
Коли кішка знаходиться в процесі полювання, все її тіло сфокусоване на об’єкті. Її здобиччю може виступати іграшка, комаха або миша. Тіло кішки притискається низько до землі, а задні лапи підібгані — хижак готується до стрибка. (© Mom.me)

4. Пустотлива.
Свою грайливість кішки показують, звиваючись в різні сторони і перекочуючись на спині. Вони можуть почати нявкати, намагаючись привернути вашу увагу для початку гри. Кішки хочуть показати, що вони нешкідливі і шукають веселого проведення часу. (© Mom.me)

5. Впевнена і задоволена.
Кіт лежить на спині, і його відкритий живіт вказує на почуття впевненості і безпеки в навколишньому оточенні. Але в цій позиції він може захиститися за необхідності. Навіть в положенні лежачи всі чотири лапи готові до атаки. Ті, хто спробує погладити животик кішки в такій позі, будуть жорстоко провчені укусами і кігтями. (© Mom.me)

6. Нейтральна.
У цій позі кішки проводять більшу частину свого дня. Вони можуть просто лежати, згорнувшись у клубок. Відсутня напруга в тілі, вони розслаблені і в цій позі можуть задоволено спостерігати за тим, що відбувається навколо. (© Mom.me)

7. Насторожена.
Вигнута спина — перша ознака, що кішка чогось побоюється. Шерсть встає дибки, і тим самим тварини намагаються прийняти більш страхітливий вигляд, здаватися більшого розміру. Щось у своєму оточенні вони розглядають в якості загрози і використовують цю позицію як спосіб захисту. Вони готові завдати удару по будь-якому предмету, який їх налякає. (© Mom.me)

8. Тривожна.
Якщо голова кішки знаходиться низько до землі, а її вуха притиснуті, то вона відчуває почуття тривоги і відчуває себе загнаною в кут. Кішки групуються в маленький клубок, намагаючись стати меншими, ніж вони є насправді. (© Mom.me)

9. Розкута.
Мова тіла кішки може показувати почуття страху або занепокоєння фізичними змінами: або оборонний клубок, чи вигнута спина. Але, потягуючись, вони знімають своє напруження, яке сковувало їх тіло під час небезпеки. Це є ознакою того, що вони відчувають полегшення і більше не стривожені ситуацією. Хоча така поза може бути лише розтяжкою після пробудження. (© Mom.me)

10. Дружелюбна.
На жаль, кішки не так часто хочуть уваги з боку своїх господарів, як хотілося б. Але іноді цього потребує навіть найбільш норовиста кішка. Вигнувши спину і потершись головою об ваші ноги, кішка сповіщає про свій доброзичливий настрій. Її шерсть гладка, показуючи, що тварина не стривожена і чекає вашого дотику. (© Mom.me)

Натхнення: bigpicture.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button