Поради

Як зняти двері холодильника

Нерідко з різних причин людям потрібно зняти двері холодильника. І природно, виникає питання, чи можна зробити дану маніпуляцію власноруч. Відповідь однозначна – так. Головне — чітко дотримуватися інструкції і не забувати про невеликі тонкощі цієї роботи.

30-06-15-foto-600x562-1

1) Існує три основні причини, чому може знадобитися зняття двері у холодильника:

  • Необхідність переважити дверцята так, щоб вона відкривалася у зворотний бік. Найбільш часто вдаються до власноручного зняття двері саме в цій ситуації.
  • Транспортування великогабаритного апарату. Зняття дверцят для більш зручного перевезення в основному потрібна для моделей сайд бай сайд або для виробів, які мають великі опуклості на дверях.
  • Ремонт холодильника. У цій ситуації самостійно виконувати зняття дверцят не варто. Адже в будь-якому випадку буде проводитися втручання фахівця, який зробить цю роботу набагато швидше і легше.

2) Для виконання всіх робіт необхідна інструкція з експлуатації того холодильника, з якого буде проводитися зняття дверцят. Це потрібно через невеликі відмінності у системі кріплення різних моделей. Також потрібні канцелярський скотч, плоска викрутка і гайковий ключ. Варто відзначити, що розмір ключа вказується в сервісній книжці побутового приладу.

[ads2] 3) Перед початком безпосереднього зняття дверцят слід провести підготовчі роботи. По-перше, холодильник відключіть від мережі електроживлення. Після цього потрібно прибрати всі продукти, полиці і ящики з камер. І врешті для додаткової безпеки бажано зафіксувати дверцята в закритому стані за допомогою канцелярського скотчу.

4) Приступаючи до демонтажу, спочатку зніміть кришку, яка знаходиться на верхній петлі. Залежно від модифікації холодильника, вона може бути захована під передню панель управління. У такому разі за допомогою викрутки потрібно, піддівше пластикову панель, зняти її з фіксуючих пазів. Ви отримаєте доступ до болтів, які кріплять верхню петлю на корпусі холодильника. Варто відразу відзначити один нюанс: зняття дверей холодильника проводиться тільки зверху вниз.

5) Далі від’єднайте електропроводку, що знаходиться у верхній частині холодильника. Це досить просто, так як всі проводи, підключені за допомогою спеціальних з’єднувачів.

6) Потім необхідно прибрати болти, за допомогою яких петля кріпиться у верхній частині холодильника. Викручувати варто проводити за допомогою гайкового ключа, розмір якого вказаний в інструкції з експлуатації. А їх вилучення — плоскою викруткою. В залежності від моделі і виробника, верхня петля може кріпитися двома, трьома або чотирма фіксуючими гвинтами.

7) У більшості моделей холодильників частина електропроводки покладена в спеціальні пази верхньої петлі. В такому разі її необхідно акуратно витягнути. Це варто робити не поспішаючи, щоб не пошкодити ні один провід.

8) У завершенні потрібно відокремити дверцята від агрегату. Для цього потрібно попередньо прибрати наклеєний канцелярський скотч. І, піднімаючи дверцята, зняти їх з нижньої петлі. Це варто робити обережно, так як двері важкі і тендітні. При необхідності виконання даних робіт в двокамерному холодильнику для другої двері досить повторити дії пунктів 6 та 8.

Знаючи всі ці нескладні маніпуляції і чітко дотримуючись інструкції, виконати зняття дверцят холодильника зможе будь-хто.

Натхнення: sovetclub.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button