Здоров'я

Які вітаміни важливіше всього для волосся і шкіри?

Ви засмучені сухою шкірою, потрісканими губами або тьмяним волоссям? Природні дієтичні добавки та вітаміни для волосся і шкіри можуть вирішити ці проблеми. Але не всі мікроелементи і вітаміни в однаковій мірі важливі для здоров’я нашої шкіри і волосся. Ми розглянемо у цій статті найнеобхідніші.

Давайте подивимося на біотин, один з вітамінів для волосся, який можна знайти в багатьох харчовіих продуктах в якості добавки, а також продається окремо в аптеках. Деякі результати показують, що куріння сигарет може призвести до дефіциту біотину. Недолік біотину призводить до потоншання і втрати волосся, червоної висипки навколо очей, носа і рота. Було встановлено, що існуючі на ринку добавки з біотином ефективні при лікуванні його дефіциту і безпечні при використанні в рекомендованих кількостях. Може біотин бути вітаміном росту волосся, який ви шукали? Можливо, однак завжди консультуйтеся з вашим лікарем і здавайте аналізи, перш ніж щось спробувати.

Жирні кислоти омега-3 є ще одним вітаміном для волосся. Омега-3 може підсилити блиск у вашому волоссі і захистити ніжну шкіру від лущення. Дослідження показало, що дієтичні добавки з риб’ячим жиром, багаті жирними кислотами, надають позитивний вплив на багато запальні стани шкіри.

Інше дослідження показало, що в результаті експерименту прийом добавок з омега-3 і омега-6 протягом півроку разом з антиоксидантами зробило позитивний вплив на волосся – випадання зменшилася, а волосся стало більш щільним.

Нерідко жінки дітородного віку страждають від анемії через втрати крові під час менструацій, що призводить до випадіння волосся. Дефіцит заліза є звичайною причиною анемії. Заповнення нестачі заліза зазвичай здійснюється через вітамінні і мінеральні добавки. Недолік заліза легко визначається за допомогою аналізу.

Цинк також має антиоксидантні властивості і має життєво важливе значення для стійкості вашого організму до інфекцій і відновлення тканин після ушкоджень. Високі дози цинку отруйні, тому поговоріть зі своїм лікарем про свій раціон, щоб переконатися, що вам дійсно потрібно приймати добавки, що містять цинк.

Вітамін С – ще один корисний вітамін для шкіри, оскільки він допомагає шкірі зберігати колаген, надаючи їй більш гладкий вигляд. Дослідження свідчать, що вітамін С також прискорює загоєння ран і допомагає контролювати запалення.

Головне, не ставте собі діагноз самостійно. Зверніться до лікаря, здайте аналізи, дізнайтеся, в яких мікроелементах ваш організм відчуває дефіцит, і тільки потім за допомогою коригування харчування і призначених добавок виправляйте проблему.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button