Поради

Імплантація зубів в клініці IMPLANT STUDIO Київ: особливості та переваги

Сьогодні у естетичної стоматології є всі необхідні інструменти, що дозволяють відновити зубний ряд. Багатьох пацієнтів, які страждають від косметичного дефекту, утримує поширена думка, що на зубні імпланти цінанепідйомна для сімейного бюджету. Але насправді все інакше: повернути красиві зуби в кращій київській клініці Implant Studio можна за цілком доступною вартістю. Причому висококваліфіковані фахівці виконують свою роботу якісно і з гарантованим довгостроковим результатом.

зубні імпланти

Пропозиції клініки «Implant Studio»

Сьогодні склалася корисна традиція: перш ніж записати на прийом до фахівця, потенційні пацієнти вивчають позитивні сторони лікувального закладу, а також читають відгуки. Тисячі людей з проблемами зубів отримали допомогу в центрі стоматології Implant Studio, цей факт підтверджують численні відгуки людей, яким фахівці клініки повернули бажання посміхатися. Від установ такого ж профілю Імплант Студія відрізняється відразу за кількома показниками:

• Високий професіоналізм персоналу. Всі фахівці періодично підвищують кваліфікацію.
• Впровадження в практику прогресивних технологій протезування.
• Доступні ціни на весь перелік стоматологічних послуг.
• Індивідуальний підхід до вирішення проблеми кожного пацієнта.

Комфортні умови та сучасний інтер’єр клініки з порога налаштовує пацієнтів на досягнення позитивного ефекту запланованого заходу. Слід окремо зазначити, що імплантологи клініки мають власні розробки, про які розповідається на сторінках популярних медичних видань.

Переваги установки зубних імплантів в клініці Implant Studio

Фахівці центру здатні вирішити найскладніші проблеми. Навіть відсутність кількох одиниці не буде перешкодою для відновлення цілісності зубного ряду. Завдяки професіоналізму імплантологів центру багато пацієнтів змогли повернути не тільки привабливу посмішку, але також можливість насолоджуватися улюбленою їжею, не відчуваючи при цьому дискомфорту. Багато експертів в області стоматології вважаються, що клініка має цілу низку переваг:

• Багаторічний досвід. Вже понад 15 років кращі українські стоматологи допомагають співвітчизникам у вирішенні різних проблем. За цей час було встановлено понад 5 тисяч дентальних конструкцій.
Грамотні фахівці. Систематичні курси підвищення кваліфікації і самоосвіта дозволяють лікарям клініки ділитися своїми напрацюваннями з колегами з інших країн і Європи.
На озброєнні сучасні технології. У клініці використовуються тільки передові методи, які пройшли сертифікацію в Ізраїлі і Швейцарії. При цьому ціни на послуги тримаються на низькому рівні.
Чудова якість сервісу. Кожен відвідувач зможе оцінити уважне ставлення персоналу і спокійну обстановку в стінах центру. Все це сприяє плідній роботі фахівців, і заспокоює пацієнтів.
Гарантії. Якісно проведена фахівцями клініка процедура імплантації гарантує довговічність дентальних виробів. У центрі Implant Studio використовують тільки якісні титанові конструкції українського виробництва. Також налагоджено співпрацю з ізраїльськими та швейцарськими виробниками, які постачають імпланти відмінної якості. Практично це вічні вироби, оскільки їхня здатність до виживання в процентному відношенні складає 98% і вище.

Кілька слів про ціни

З прейскурантом можна в будь-який час ознайомитися на офіційному сайті клініки Implant Studio. Але навіть недосвідчена в стоматології людина скаже, що вартість на послуги цілком лояльна. Причому оплатити послуги можна не відразу, якщо клієнт обмежений у грошах. За його бажанням загальна сума може бути розділена на дві частини: спочатку оплачується підготовчий етап, а потім – безпосередньо хірургічна операція по установці імпланта. Подібна схема влаштовує багатьох клієнтів, тому прийом в клініці Implant Studio здійснюється за попереднім записом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button