Гумор

Індійський фермер розмалював собаку «під тигра», щоб відлякувати мавп (відео)

Індійський фермер, якому набридли мавпи, що бенкетують на його посівах, придумав досить розумне рішення проблеми, намалювавши смуги на своїй собаці, щоб вона виглядала як тигр.

Дивна робота з фарбою, як повідомляється, була дітищем Сріканта Гауді, який проживає в місті Шивамогга. Жителі регіону боролися в останні тижні з ненаситними дикими мавпами, які знищили посіви ферм.

Сподіваючись уникнути того, щоб його кава і врожай арека стали жертвою голодних приматів, Гауда спочатку помістив опудало тигра в своє поле, і це допомогло. Однак, коли колір ляльки збляк з-за сонця, мавпи більше не боялися цієї «істоти» і знову спустилися на ділянку. Розуміючи, що йому необхідно вжити рішучих заходів, щоб запобігти втраті врожаю, обложений фермер знайшов відповідь через свого пса Бюльбюля.

Гауда використовував фарбу для волосся, щоб намалювати смуги на тілі Бюльбюля, в результаті чого собака нагадував тигра.

Ця геніальна ідея виявилася успішною, оскільки він каже, що двічі в день прогулює тварину по своїх полях і спостерігає, як перелякані мавпи залишають територію при вигляді «зухвалої» істоти.

За словами дочки Гауді, інші фермери в цьому районі були настільки вражені сторожовим собакою Гауді, що вони почали копіювати цю концепцію зі своїми власними домашніми тваринами.

Давайте просто сподіватися, що раптове збільшення «тигрів» у цьому районі не призведе до припливу великих кішок, що приходять в регіон у пошуках друзів.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть