Гумор

Голландські повії забажали пенсійної рівності нарівні з футболістами

Голландські повії забажали пенсійної рівності нарівні з футболістамиГолландські повії попросили у влади країни надати їм пенсійні пільги, аналогічні тим, які отримують професійні футболісти. Про це повідомляє Agence France -Presse і юрист компанії Freya, яка створена для організації легальної проституції в місті Утрехт.

Адвокат Віл Пост (Wil Post) просить звільнити пенсійні відрахування повій у розмірі не більше п’яти тисяч євро на місяць від податків. Як обґрунтування свого прохання Пост заявив, що повії, як і футболісти, зайняті важкою фізичною працею в свої найбільш продуктивні роки. Крім того, за словами Посту, чоловіки віддають перевагу молодих дівчат, що зменшує для жінок час знаходження в професії і можливість відкладати кошти.

У 2011 році в ЗМІ з’явилася інформація, що секс- індустрію в Нідерландах можуть обкласти податками, щоб потім направити отримані кошти на погашення бюджетного дефіциту. За оцінкою BBC News, наведеної в репортажі від 2011 року, щорічна виручка повій у країні сягає 625 мільйонів євро.

Нідерланди легалізували проституцію в 2000 році. У разі офіційної зайнятості повії можуть розраховувати на доступ до заходів соціальної підтримки, включаючи допомогу по безробіттю та державну пенсію. Крім Нідерландів різні види проституції дозволені, наприклад, у Данії, Німеччині, Швейцарії, Греції, Бельгії та Латвії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button