Головна / Поради / Індивідуальне планування Vs готові проекти будинків

Індивідуальне планування Vs готові проекти будинків

Колись кожен мріяв про квартиру у центрі міста. Проте часи змінюються, а з ними і уподобання. Постійний смог, шалений трафік і шум змушують людей, у яких є така можливість переїздити за місто. Свіже повітря, природа та тиша приваблюють усе більшу кількість містян.

Передмістя — це ідеальний варіант для тих, хто хоче тримати руку на пульсі подій і при цьому бажає мати власний простір, у якому саме він буде господарем. Ніяких гучних сусідів та непрозорих тарифів. У власному будинку саме ви вирішуєте коли вмикати опалення і яку систему встановлювати.

27-05-16-foto-600x353-1

Індивідуальне планування

При побудові власного будинку у вас є два варіанти: придбати готовий проект, або замовити індивідуальний. Варто зізнатися, що в обох варіантах є свої негативні та позитивні сторони. Допустимо, коли ви замовляєте будинок по індивідуальному плану, то він буде повністю розрахованим саме під ваші потреби. Мало того, планування з нуля дозволяє врахувати усі геодезичні складнощі і обрати варіант, який найбільше підійде саме для цього типу рельєфу.

Мало того, існують умови, в яких взагалі неможливе возведення типового проекту. Допустимо, ви бажаєте звести будівлю на скелястому берегу моря. В такому випадку потрібно провести спочатку геодезичні роботи, а потім на основі зібраних даних створити проект, який буде забезпечувати стійкість та надійність конструкції.

Можна навести і більш звичні приклади індивідуального планування. Допустимо, ваша дружина захоплюється малюванням. В такому випадку чому б не включити у проект майстерню, вікна якої будуть виходити прямо у сад. До речі професійні архітектурні компанії також займаються і зонуванням території навколо будинку. Такий підхід дозволяє створити цілісний концепт.

Індивідуальне планування дозволяє створити будинок, про який ви завжди мріяли, ось сторінка компанії, яка на професійному рівні займається індивідуальним плануванням. Вона працює на ринку багато років і за цей час виконала безліч проектів, з якими ви можете ознайомитися на сторінках сайту. Будівництво виконується з таких матеріалів:

  • цегли,
  • дерева,
  • керамічних та газових блоків.

Компанія Avtor-proekt йде у ногу з часом, тому все частіше при зведенні будинків використовується каркасна технологія. Вона дозволяє зі значно більшою швидкістю побудувати будинок, який буде мати високу тепло- і звукоізоляцію. Мало того, ціна такої будови буде набагато нижчою ніж найближчого аналогу з дерева чи цегли.

У портфоліо компанії є безліч незвичних проектів, тому якщо вам потрібно щось справді унікальне, професіоналів, які зможуть утілити ваш задум у життя, ви знайдете тут. На даний момент компанія має досвід зі створення проектної документації для таких об’єктів:

  • церков,
  • адміністративних будівель,
  • таунхаусів,
  • бань.

Тому, якщо ви завжди мріяли про власну баню, то професіонали з Avtor-proekt втілять ваш задум у життя саме у тому виконанні, якому ви забажаєте. При замовленні послуги індивідуального планування, ви отримуєте весь пакет документації, включаючи прив’язку будинку до ділянки.

Готові проекти

Безумовно, індивідуальне планування має цілий ряд вагомих переваг, але в деяких ситуаціях можна придбати вже готовий проект, особливо, якщо у вас брак часу. Головне при цьому проконсультуватися зі спеціалістами, які зможуть підібрати варіант, який ідеально впишеться у ваші геодезичні умови.
Після того як ви виберете пригідні проекти будинків. Порадьтеся з консультантом Avtor-proekt щодо можливості зведення споруди у ваших умовах. Замовити консультацію можна прямо на сайті. Для цього достатньо залишити контактні дані, та вказати назви проектів.