Всесвіт

Інопланетних цивілізацій може нараховуватися трильйони

Радійте, мисливці на інопланетних істот! За результатами останніх досліджень, заснованих на планетарних відкриття НАСА, виникло більше підстав вважати Землю не єдиною планетою, населеної розумною цивілізацією. Опубліковані в Журналі Astrobiology нове дослідження припускає, що кількість населених розумною цивілізацією планет нашої частини галактики неймовірно величезна.


«На сьогоднішній день нам відомо, що майже кожна зірка на небі має хоча б одну планету в своїй сонячній системі», — говорить співавтор дослідження, астроном Адам Франк (Adam Frank).

Вудрафф Салліван (Woodruff Sullivan) і Адам Франк (Adam Frank) вивчили відкриті нещодавно NASA потенційно населені світи і оцінили шанси їх реального населення розвинутими цивілізаціями.

«Ми вирахували мінімальну ймовірність формування цивілізації на будь-якій випадково обраній планеті», — розповідає професор фізики і астрономії Рочестерського університету Адам Франк в листі американському інтернет-виданню Хаффінґтон пост (The Huffington Post). «Якщо ми є єдиною цивілізацією в історії космосу, тоді в сутності наші обчислення є фактичною імовірністю. Якщо ж значення ймовірності вище мінімального, значить цивілізації існували раніше».

За словами Франка, потенційне кількість планет, що обертаються навколо своєї зірки, і які знаходяться в зоні передбачуваної населеності, колосально. У зв’язку з цим з’явилися великі надії, що на одній з цих планет є інше життя, і може бути на одній з цих планет ми все-таки знайдемо розвинену інопланетну цивілізацію.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button