Різне

Інтер’єр дитячої кімнати

В справі виховання дітей не буває неважливих моментів. Одежа, іграшки, книги, домашні тварини і звичайно наше житло, будинок де дитина перебуватиме більшу частину часу доби, особливо в перші роки життя. Це те місце де починає формуватися його світогляд, це його світ. Саме тому вкрай важливо дуже тонко і акуратно підійти до дизайну цього ключового для гармонійного виховання дитини місця.

10-11-14-foto-cikavosti-500x360-1

Отже дитяча кімната, з чого почати? Зрозуміло, стіни та їх покриття, наприклад шпалери. Кольори повинні бути не дуже яскраві, найкраще підходять м’які пастельні тони, природно ні в якому разі шпалери не повинні бути строкаті, темні і всякі недоладні з розряду «подешевше», не варто економити на власних дітях, розумні люди впевнено кажуть, що найбільш правильні і надійні інвестиції, це інвестиції в наших дітей. І ще дуже важливий момент малюнок і колір шпалер повинні обов’язково подобатися дитині, як цього домогтися? Якщо маля вже не грудне візьміть його з собою в магазин і по його реакції відразу зрозумієте. Або довіртеся своїй інтуїції і виберіть самі, але потрібно враховувати вік дитини, якщо він ще маленький і тільки починає вчитися ходити йому потрібно навчитися концентрувати увагу, для цього підходять шпалери, наприклад з малюнками тварин або простих легко пізнаваних предметів, квітів, фруктів. Старші діти затишно почуваються в кімнаті з фотообоями, які зображують спокійні природні пейзажі: ліс, гори, море.

Приступаючи до оформлення стін з використанням предметів інтер’єру і всіляких аксесуарів, потрібно враховувати умовне зонування приміщення. Не забудьте про те що, провідною роллю аксесуарів використовуваних в обробці кімнати вашої дитини повинно бути залучення уваги і зацікавленість. Зону сну і відпочинку бажано прикрасити непомітними предметами в спокійних, ненав’язливих тонах, картини, фотографії, іграшки-сувеніри, особливо добре підходять симпатичні м’які іграшки або ганчіркові ляльки для дівчаток, моделі літаків, машинки, спортивні снаряди, для хлопчиків.

Дуже важливо добре продумати освітлення, основне і всілякі варіанти підсвічування, світильники, бра, нічники. Проявіть фантазію використовуйте різні джерела світла, створіть для своєї дитини атмосферу казки. Дуже виграшно дивиться стеля прикрашена фосфоруючими аплікаціями з люмінесцентним забарвленням у вигляді зоряного неба. Різні наклейки можна використовувати не тільки на стелі. Головний плюс таких наклейок в тому що, вони легко наклеюються і також легко відклеюються, не залишаючи слідів.

Ігрова зона – це найцікавіша і важлива частина приміщення, тому проявіть максимум фантазії, це територія чарівництва, місце ігор і розваг, а також навчальна зона. Давно відомо що, граючи діти швидко і з бажанням освоюють великий обсяг інформації. Ця зона повинна бути добре освітлена, по можливості ближче до вікна – джерелу природного освітлення, в обробці дитячої кімнати небажано використовувати матеріали, невеликі частини яких дитина може відірвати і відправити природно в рот, наприклад всілякі варіанти вінілових шпалер, практичніше всього підібрати варіант миючих.

Дайте волю своїй фантазії не використовуйте готові рішення, уникайте стереотипів, пам’ятайте це не просто дитяча кімната, це будиночок, улюблений будиночок вашої дитини з якого починається великий світ!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button