Авто

Фарба нового концепту Mercedes перетворює енергію сонця і вітру

Автомобіль, що використовує як паливо водень, є більш зеленою альтернативою автомобілям, що приводиться в рух паливом на основі нафти.

Але один з нових концептів Mercedes-Benz приводиться в рух не тільки за допомогою водню, але і за допомогою свого лако-фарбового покриття. Паркетник Vision G-Code покритий «мульти-електричною» сріблою фарбою, яка збирає енергію сонця і вітру.

08-11-14-foto-cikavosti600x400-4

Vision G-Code ні в якому разі не є першим концептом Mercedes націленим на безкомпромісну екологічність. Концепт 2010 Biome планується вирощувати в лабораторії, а не виробляти на заводі, до того ж він мав бути повністю біорозкладним. Проте, не будучи настільки дивовижним, концепт G-Code залишається дуже новаторським.

[ads2] Згідно інформації від Mercedes, мульти-електрична фарба діє як «гігантський фотоелектричний осередок з високою ефективністю», поглинаючи сонячну енергію і транслюючи її у вигляді електрики у внутрішню систему автомобіля.

08-11-14-foto-cikavosti600x424-3

В добавок, вона може накопичувати електростатичний заряд від тертя об повітря при русі або вітру коли машина стоїть. Концепт так само має підвіску, звану Mercedes’ом “power on the move” (потужність при русі), яка рекуперує енергію від руху підвіски при русі автомобіля.

Читайте також: До 2020-го року Mercedes почне випуск автомобілів, що не потребують  водіїв

Крім свого інноваційного покриття G-Code має три різних режими руху. Системи автомобіля можуть бути налаштовані на максимальну ефективність, максимальний комфорт або на максимальну продуктивність. Залежно від обраного режиму, автомобіль може ставати передньопривідним, задньоприводним або адаптивно повнопривідним. Це досягається за допомогою так званого «цифрового карданного валу» між передньою і задньою осями.

08-11-14-foto-cikavosti600x337-5

G-Code має, вже традиційно, LED головне освітлення, а так же LED вогні ззаду, включаючи покажчики поворотів, ліхтар заднього ходу і стоп сигнали. Фальш-решітка радіатора так само оснащена кольоровим освітленням, що змінює колір світіння залежно від обраного режиму.

08-11-14-foto-cikavosti600x337-2

Усередині салону так само є цікаві рішення. Кермо складається і забирається, одночасно з педальним вузлом, коли машина стоїть. Концепт використовує додаток для смартфона і проекційний дисплей для виведення водійської інформації. Зображення з камери заднього виду накладається на дисплей – автомобіль оснащений безліччю моніторингових технологій, включаючи 3D камери, радар, інфрачервоний сканер і GPS модуль.

Читайте також: Самокеровані автомобілі будуть популярніші від швидкісних поїздів

Водій і пасажир отримують додаткові «бонуси» від кліматичної системи, яка очищає повітря безпосередньо на вході в автомобіль, а також сидінь, які відстежують стан здоров’я сидячого, мають вбудований підігрів, охолодження і масажер. Два електричних скутера встановлені в багажному відсіку, пропонуючи продовжити шлях з їх допомогою після того, як машина буде припаркована.

Концепт G-Code був показаний на відкритті Іжінірінгового Центру (Product Engineering Center) Mercedes в Пекіні.

08-11-14-foto-cikavosti600x323-1

Натхнення: facepla.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button