Різні цікавинки

Весільна зйомка, що вибрати: фото чи відео?

Ви мріяли про своє весілля роками. Готували його кілька місяців.  І все це для того, щоб цей один-єдиний день запам’ятався вам, вашим батькам, вашим друзям назавжди! Щоб всі, навіть найменші, події вашого особистого свята згадувались десятки років — не просто варто, а треба їх увіковічнити обов’язково. Але як краще це зробити, і чим — фотоапаратом чи відеокамерою?

1-20-03-2015-600-422

Переваги та особливості відеозйомки

Одразу варто зазначити: аматорське відео весілля виглядатиме жалюгідно. “Стрибаюче” зображення, пропущені важливі моменти, розряджений в самий розпал весілля акумулятор — це і є “любительське відео”. Тому забудьте про це ще на стадії планування ваших урочистостей. А от відеокамера в умілих та творчих руках — надзвичайно потужний інструмент.

Відео фіксує те, чого не може “схопити” фотографія — це розмови та сміх, музика та дзенькіт бокалів, кумедні гості та випадки — все те, що створює веселий настрій та береже пам’ять на довгі роки. Досвічений відеооператор, такий як відомі всій Україні фахівці markoffka.com.ua з Одеси, створить відеошедевр з будь-якої події. Він вибере найкрасивіші ракурси та найвигіднішу точку знімання у кожний конкретний момент, зробить комп’ютерний відеомонтаж, накладе надписи та музику.

Професійний відео оператор на весілля — це ще й відеозйомка в HD або full HD, адже відео таких подій повинно “прожити” багато десятиліть, і тому має бути якнайкращої якості. Якщо ж ви хочете здивувати ваших гостей ще на весіллі — то  просто під час нього за вашим бажанням відео буде не тільки відзняте, але ще й пройде комп’ютерну обробку та монтаж, і буде продемонстроване всім гостям на великому екрані під кінець урочистостей, просто на весіллі. Ви і ваші гості будуть просто вражені!

Фотознімки від майстра — шедеври, від аматора — банальщина

Фотоапарат в стані зафіксувати кумедні обличчя чи пози, показати красиві кольори та пишні сукні, багатий стіл та красу природи, яка буде тлом для весільної пари. Але знову варто підкреслити: якщо у фахового фотографа все це на знімках буде обов’язково (на те він і фахівець), то у аматорів таке може вийти лише випадково, тому що фахівець опирається на талант, досвід та знання, а аматор — просто “клацає”. Фотографія — найдоступніший метод. Якщо у вас немає грошей і ваше весілля “студентське” — то друзі з “цифровиками”, і навіть недешевими, охоче нароблять вам на пам’ять купу фоток. Як правило — не дуже вдало, і якщо пощастить, то всього кілька знімків будуть дійсно красивими.

Весільні фотографії, які було надруковано, зручно розглядати. Адже для цього не потрібно жодного обладнання — потрібен лише весільний альбом. Приємно буде згадувати таку подію і через рік, і через двадцять років. При одній “маленькій” умові — якщо фотографії відзнято не тільки з душею, але й зі знанням справи. Отже, і тут варто звертатися до фахівця, адже шансів “перезняти” не буде ніколи. Така чудова подія з двома закоханими буває лише раз в житті, і пам’ять про неї варто залишити якнайкращу!

Кнопка «Наверх»
Закрыть