Інтернет

Інтернет-магазин швейної техніки Janome пропонує надійні машинки

Janome – японська компанія, яка виготовляє швейні машинки. Вона існує з 1921 р. Завдяки інноваційним розробкам фірма змогла завоювати довіру і популярність серед покупців, а також місце на світовому ринку. Сьогодні корпорація не лише в Японії виготовляє техніку, заводи є в Тайланді, Тайвані. Також виділяють 14 філіалів, розміщених в різних куточках планети і навіть власний центр досліджень і розвитку.

Чому швейні машинки Janome настільки популярні?Їх вибирають завдяки простій експлуатації, відмінній якості, максимальній надійності. Японські виробники також спеціально для кожної моделі розробляють комплектуючі, аксесуари. Варто завітати в інтернет-магазин швейної техніки Janome і підібрати найбільш підходящу модель. Тут є більш простіші варіанти для домашнього користування, а також більш сучасні моделі для професіонального шиття.

Особливості швейної техніки Janome

За допомогою вишивальних машин даного бренду можна створити справжні шедеври, використовуючи різні матеріали. Нові швейні машинки оснащені USB-пам’яттю, спеціальним дисплеєм. Меню техніки зробили на російській мові. Є можливість використати вже готовий ескіз (вони зберігаються в базі даних) або ж створити власний дизайн.

Комп’ютерні моделі

Ця компанія однією з перших зайнялась розробкою комп’ютерних швейних машин. Вони відрізняються високою точністю. Завдяки мікропроцесору робота техніки повністю контролюється. Оператор лише повинен вибрати потрібну програму і спостерігати за шиттям. Всі програми пропонуються на екрані. Використовуючи комп’ютеризовані швейні машинки, можна виконувати багато операцій.

Електромеханічні моделі

Електромеханічні машинки від Janome теж здатні порадувати користувачів. Вони можуть похвалитись міцним корпусом, потужністю двигуна, відмінною якістю стібка. Моделі можуть мати вертикальний або горизонтальний човник. Що стосується петлі, то тут може включатись напівавтоматичний або автоматичний режим. Щоб керувати процесом варто задіяти колесо. Електромеханічна машинка https://janome.co.ua/ua/ehlektromekhanicheskie-shvejnye-mashiny-janome/ Janome крім серйозних технічних характеристик також стильно оформлена. А це вигідно виділяє її на фоні конкурентів.

Оверлоки і розпошивальна техніка

Серед моделей також компанія Janome пропонує оверлоки, які ідеально здатні обметати краї, забезпечити якісний пошив. Такі пристрої можуть працювати з різними видами тканин. Оверлок цього бренду – це ідеальний варіант для швеї-професіонала.

Розпошивальні машинки Janome це справжня знахідка для тих, хто працює з трикотажними тканинами,а також тканинами, які сильно тягнуться. Шви, створені за допомогою такої техніки, виходять особливо міцними, що дозволяє зберегти еластичність матеріалу. Моделі цієї марки можуть виконувати близько 7 видів стібка.

Вишивальні машинки Janome варто підбирати, враховуючи ціль використання техніки, складність робіт і їх об’єм. Адже від цих параметрів залежить потужність і технічні характеристики обладнання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button