Інтернет

Google доставлятиме інтернет за допомогою безпілотників

Схоже, Google вирішила впритул зайнятися дронами. Компанія попросила у Федеральної комісії із зв’язку (США) дозволу провести випробування безпілотників для доставки інтернету у віддалені куточки планети. Все почалося з недавньої покупки стартапу Titan Aerospace.

foto_cikavosti_17.09.2014-09_resized

Недавно Google купила Titan Aerospace, фахівця в галузі електричних безпілотних літальних систем, що живляться сонячною енергією і призначених для тривалих польотів на великій висоті. Ці системи в кінцевому підсумку можуть бути використані для забезпечення інтернет-підключення у віддалених районах або в якості засобу екологічного контролю в місцях розливу нафти або вирубки лісу. Для демонстрації та тестування системи в ретельно регульованому середовищі потрібен спеціальний дозвіл, – йдеться у повідомленні Google, адресованому Федеральній комісії із зв’язку (FCC). Компанія також попросила регулятора не розголошувати всі подробиці тестів.

Читайте також: Facebook планує забезпечити Інтернетом весь світ

Google купила Titan Aerospace з метою впровадження технологій компанії в проект Project Loon, який є власною ініціативою Google з доставки інтернету на повітряних кулях в куточки планети з обмеженим підключенням. Google також планує забезпечувати доступом в інтернет за допомогою низькоорбітальних супутників. Особливість безпілотників Titan Aerospace на сонячних панелях в тому, що вони можуть залишатися в повітрі до п’яти років.

Як повідомляє ресурс Ars Technica, Google планує отримати дозвіл на проведення випробувань своїх безпілотників на період до 180 днів, починаючи з 6 жовтня 2014 року. В якості тестового майданчику був обраний полігон в штаті Нью-Мексико.

Останнім часом Google приділяє все більше уваги безпілотникам. За деякими повідомленнями, компанія також розробляє систему доставки невеликих вантажів за допомогою дронів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button