Поради

Хлорне вапно оптом в Україні

Порошок вапна хлорного — це речовина, яка використовується як ефективний антисептичний засіб для дезінфекції різноманітних поверхонь та для знезараження води на комунальних, приватних, промислових підприємствах. Якщо вам потрібно хлорне вапно купити з гарантією високої якості речовини, від перевіреного виробника, за доступною ціною, звертайтесь в спеціалізовану компанію.

Система Оптимум займається постачанням хлорки у великих об’ємах, з транспортуванням по Україні. Ви можете замовити будь-яку кількість хлорного вапна, яке буде доставлено герметично запакованим, придатним до застосування та для тривалого збереження у відповідних умовах. Придбати хлорку пропонується для побутового або промислового використання. Порошок можна застосовувати як у сухому вигляді, так і в розчинах різної концентрації.

Застосування хлорки

Існує 2 види хлорного вапна — марок А та Б. Різниця полягає у способі виробництва речовини та у подальшому застосуванні. Для дезінфекції питної води потрібно використовувати продукт марки А. Для знезараження стічних вод можна проводити обробку хлоркою марки Б. Найбільше розповсюдження має застосування розчинів на основі хлорного вапна з концентрацією діючої речовини 3% або 6%. В промислових та комерційних сферах хлорка потрібна для:

  • виготовлення текстильної продукції. В процесах створення текстилю вапно хлорне виступає в якості відбілювального та окислювального агента;

  • дезінфекції приміщень та поверхонь на об’єктах різного призначення (лікарні, підприємства харчової промисловості, лабораторії, комунальні підприємства, заклади громадського харчування, ферми та ін.);

  • виробництва хімічних сполук;

  • виробництва фармацевтичних препаратів з антисептичними властивостями;

  • відбілювання целюлози під час виготовлення паперу.

На птахофермах та тваринних фермах технічну суміш хлору застосовують для дезінфекції приміщень, профілактики появи інфекційних хвороб, таких як туберкульоз, ящур, чума, бруцельоз.

Заходи безпеки

При роботі з речовиною рекомендується застосовувати засоби для індивідуального захисту, щоб не допустити вдихання хлору, потрапляння сполучення до очей, системи дихання, на слизові оболонки, шкіру. Зберігати технічну суміш потрібно в герметичній тарі, щоб запобігти утворенню грудок, яке відбувається коли порошок поглинає вологість з повітря.

Замовити хлорне вапно з доставкою

Через онлайн каталог Система Оптимум ви можете замовити вапно хлорне в потрібній кількості. Ціна продукції залежить від об’єму, який ви купуєте. На оптові партії пропонуються знижки. Оптом вважається замовлення хлорки об’ємом 1 т або на суму від 10 тис грн. Доставка речовини виконується по Києву, Харкову, Одесі, Львову, Чернівцям, іншим місцям України.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button