Ґаджети

Як вибрати навушники для занять спортом?

З кожним днем, кількість людей, що регулярно займаються спортом, стрімко зростає. Погодьтеся, набагато комфортніше бігати, або робити будь-які фізичні навантаження під музичний супровід. Для цього потрібні бездротові спортивні навушники або дуже якісні http://elmir.ua/ зможете вибрати.

28-05-16-foto-600x339-1

Їх існує кілька видів. Перш ніж зробити свій вибір, потрібно чітко розуміти їх основні відмінності.

Одним з найбільш важливих критеріїв є спосіб передачі сигналу:

Інфрачервоні навушники. Вони синхронізуються з пристроєм через інфрачервоний порт. Але, для якісної передачі сигналу, навушники і пристрій повинні бути один від одного на відстані не більше ніж 10 метрів.

Радіонавушники. Вони можуть ловити сигнал від пристрою на відстані в кілька десятків метрів. Але, в цьому випадку людина не отримає звуку належної якості, так як сигнал можуть перебивати різні перешкоди.

Bluetooth – навушники. Вони поєднують всі переваги двох попередніх варіантів. Вони здатні ловити сигнал на відстані до 30 метрів від пристрою, при цьому вони нечутливі до різних перешкод.

Навушники для спорту варто вибирати з естетичних міркувань. У цьому випадку більш пріоритетними є їх практичні властивості. Людина, що займається спортом, завжди в русі. Тому навушники повинні бути такої форми і розміру, щоб щільно прилягали до голови. Якщо вони будуть весь час сповзати, то людина втомиться їх поправляти, і не отримає належного задоволення ні від заняття спортом, ні від музики.

Яким вимогам повинні відповідати спортивні навушники

У будь-яких навушників єдине призначення, вони повинні якісно передавати звучання музики. Перш ніж зробити вибір на користь якихось навушників, потрібно звернути увагу на такі характеристики, як:

• Опір.
• Відтворення частоти.
• Чутливість.

Від опору не залежить якість передачі сигналу, або звучання музики. Від цього показника залежить, на який час буде вистачати зарядки. Існує чимало моделей навушників, які дуже швидко розряджаються. А, це викликає масу незручностей.

Відтворення частоти – це якість відтвореного сигналу. Чим більше частот відтворюється, тим яскравіше і красивіше буде звук. Чутливість – це можливість регулювати гучність. Не завжди хочеться, щоб музика грала тихо, тоді вона перебивається зовнішніми звуками. Від сильно гучної музики може боліти голова. Чим вища чутливість, тим більше варіантом гучності звучання музики.

Якщо Ви хочете, щоб навушники служили протягом довгих років, то не варто віддавати свій вибір на користь сумнівних виробників. Краще вибрати пристрій від компаній, які зарекомендували себе.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button