Фото

Італійці створили плаваючий будинок UFO (фото+відео)

Італійські дизайнери з компанії Jet Capsule представили нову версію свого плаваючого будинку UFO 2.0, який має форму літаючої тарілки.

Раніше в цьому році компанія Jet Capsule, яка розробляє міні-яхти, представила концепт плаваючого будинку UFO. Його головними особливостями є можливість дрейфувати по просторах морів і повна автономність, яка забезпечується сонячними батареями і фільтрами для води. Тепер же італійські дизайнери представили оновлену та удосконалену версію плаваючого будинку, який вже незабаром повинен вийти на ринок.

Як і попередник, UFO 2.0 є плаваючим будинком, який буде побудований з вуглецевого волокна та скловолокна, а також дозволить своїм господарям в буквальному сенсі спати поруч з рибами, тому що спальня будинку занурена у воду.

Нова версія стала більше першої. Тепер діаметр ділянки складає 20 м проти 12,5 у першій версії будинку. Крім того, UFO 2.0 має три рівня. Перший поверх включає в себе кухню і ванну кімнату, а на верхньому поверсі розташувалися робоча кімната та кімната управління. Глибинний рівень складається з великої спальні і ванної кімнати в стандартній комплектації, проте, як заявляють розробники, у клієнтів буде можливість розширення конструкції до чотирьох спалень.

На відміну від першої версії, UFO 2.0 має два двигуна, які дозволяють розганяти будинок до 16 км/год. Будинок буде живитися електроенергією за рахунок комбінації сонячних панелей, вітряків і водяної турбіни. Всі ці джерела будуть підключені до комплексу з 16 акумуляторних батарей, які будуть запасати енергію для подальшого використання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button