Фото

Представлений концепт будівлі, фасад якого покритий QR-кодами

Голландська архітектурна фірма MVRDV представила новий концептуальний проект офісної будівлі для Німеччини. Проект отримав назву Milestone і являє собою будівлю з великою наскрізною дірою, яка буде служити в якості громадського простору. Крім того, фасад будівлі буде покритий фотоелектричними елементами і QR-кодами.

Будівля Milestone буде побудовано в місті Еслінген-ам-Неккар, Штутгарт. Будова підніметься на висоту 12 поверхів і включить в себе 6500 кв. м площі. Вирізаний отвір в будівлі буде містити сходи, тераси і платформи, відкриті для публіки. Крім офісних приміщень в будові будуть розташовані бар і ресторан.

Представлен концепт здания, фасад которого покрыт QR-кодами

Частковий дзеркальний, частково прозорий фасад Milestone буде виконаний зі скла, що, на думку MVRDV, дозволить краще контролювати температуру в приміщенні. Прозорість фасаду дозволить візуально розширити громадський простір навколо будівлі. Будівля буде вкрита фотоелектричними елементами, які дозволять економити на електроенергії. Крім того, по всьому будинку будуть розклеєні спеціальні QR-коди. При їх сканування з допомогою смартфона користувачі зможуть отримати інформацію про історію міста, людей та ландшафт. Ідея полягає в тому, щоб зробити з простої будівлі інтерактивний музей.

Представлен концепт здания, фасад которого покрыт QR-кодами

Будівництво нового будинку повинне початися вже в 2020 році. Компанія сподівається, що Milestone стане новою міською визначною пам’яткою. У даний момент місце будівництва займає димова труба колишньої фабрики ножів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть