Аналітика

Ізраїль використовує технологію відстеження тероризму для боротьби з COVID-19

Ізраїль використовує технологію відстеження тероризму для боротьби з COVID-19. Згідно з планами влади, система буде відслідковувати тих, хто контактує з зараженими, і відправляти їх дані поліції та лікарів. Про це пише Reuters з посиланням на заяву прем’єр-міністра країни Беньяміна Нетаньяху.

Як захід у боротьбі з епідемією в країні закриті всі кафе, ресторани, спортивні клуби і магазини за винятком продовольчих.

Крім того, всі громадяни Ізраїлю та інших країн по прильоту в країну зобов’язані пройти 14-денний карантин перш, ніж вступати в які-небудь соціальні комунікації.

За даними агентства, уряд країни планує використовувати технології відстеження тероризму для виявлення людей, що контактують з тими, хто переносить вірус. При цьому Reuters зазначає, що Нетаньяху не назвав конкретної технології, сказавши лише, що мова йде про «цифрові засоби», подібних тим, які використовуються ізраїльською службою внутрішньої безпеки «Шин Бет».

«Ми є однією з небагатьох країн, що володіють такою здатністю, і ми будемо використовувати її. Ми повинні зробити все як уряд і як громадяни, щоб не заразитися і не заразити інших», — Беньямін Нетаньяху, прем’єр-міністр Ізраїлю

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»