Аналітика

Україна посіла перше місце у європейському рейтингу доступності автоподорожей

Проаналізувавши 31 країну Європи за шістьма категоріями, туристична пошукова система віддала перше місце в категорії «ціни» Україні. Про це йдеться на сайті пошуковика momondo.

Аналізувалися 17 показників у категоріях: погода, безпека й інфраструктура, ціни, трафік і навколишнє середовище, прокат авто, природа та пам’ятки.

Категорія «ціни» показує, наскільки у країні доступне пальне, проживання та паркування, а також політика плати за проїзд автомагістралями.

«Україна посіла перше місце, оскільки тут дешевий бензин,  конкурентоспроможні ціни на житло, недороге паркування та безкоштовні дороги», — йдеться в дослідженні.

Як зазначається на сайті, Португалія зайняла перше місце як найкраща країна для автомобільної поїздки в Європі. Вона отримала високі оцінки за якість доріг, привабливість природи та кількість пам’яток, а також ціни на оренду авто та  майже відсутність заторів на дорозі.

Наступне місце дісталось Іспанії, яка має переваги за таким ж показниками. Третє місце отримав Люксембург завдяки своїй дивовижній природі та визначним пам’яткам. Також тут прийнятні ціни на прокат авто, проживання та пальне, безкоштовні дороги.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button