Авто

J.D. Power: споживачі, які купили електромобіль вперше, більше не мають наміру повертатися до машин з ДВЗ

За даними опитування, проведеного дослідницькою компанією JD. Power, автовласники, які вперше купили електромобілі, здебільшого висловили небажання повертатися до транспорту з ДВЗ навіть з урахуванням того, що питання доступності зарядної інфраструктури досі не вирішено.

J.D. Power: споживачі, які купили електромобіль вперше, більше не мають наміру повертатися до машин з ДВЗ

Продажі електромобілів у США переживають справжній бум, хоча, як і раніше, зберігається високий попит на гібридні автомобілі. Щобільше, торік він виріс на 76% до 801 550 машин через високі ціни на електромобілі, обмежений запас їх ходу і, що важливо, недостатній рівень розвитку інфраструктури зарядних станцій.

Проте продажі «чистих» електромобілів теж зросли минулого року на 83% до 434 879 машин. «З нашого дослідження ми знаємо, що багато покупців мають сумніви в процесі розгляду можливої ??покупки з урахуванням таких аспектів, як місткість акумулятора та можливість заряджання транспортного засобу, – заявив представник J.D. Power Брент Ґрубер.

Дослідження 2022 U.S. Electric Vehicle Experience (EVX) показало, що рівень задоволеності серед власників електромобілів на акумуляторах, що купили подібну машину вперше, становить 754 бали за 1000-бальною шкалою. Це можна порівняти з показниками «ветеранів», які купують такі машини не вперше — для них цей показник становить 766 з 1000 балів.

За даними дослідження, Tesla Model займає верхні позиції в рейтингу акумуляторних електромобілів преміум-рівня, набравши 777 балів. Для порівняння, на «масовому» ринку другий рік поспіль лідирує Kia Niro, яка набрала 744 бали.

У ході дослідження бралися до уваги численні фактори: точність заявленої місткості АКБ, загальну вартість володіння транспортом, задоволення від водіння, легкість зарядки в домашніх умовах, зовнішній вигляд, досвід обслуговування, якість та надійність машини.

Натхнення: elektrovesti.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button