Авто

Jeep Wrangler отримав версію з 6,4-літровим V8 (відео+фото)

Для тих, хто на Jeep Wrangler хоче не просто лазити по бездоріжжю, а ганяти по асфальтових трасах, створена версія Rubicon 392.

Концепт-кар Jeep Wrangler Rubicon 392 перетворився на однойменний серійний автомобіль.

Jeep

У лінійці позашляховика Jeep Wrangler останнього покоління з’явилася нова флагманська модифікація – виконання Rubicon 392, оснащене бензиновим двигуном Hemi V8, що стало найпотужнішим варіантом автомобіля. І першим в історії моделі з мотором V8.

Jeep Wrangler отримав версію з 6,4-літровим V8

Jeep

Позашляховик з 477-сильним 6,4-літровим двигуном оснащується 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач і – вперше в історії Jeep Wrangler – з під кермовими пелюстками перемикання передач. Крім нового двигуна у Rubicon 392 посилені рама і мости Dana 44, поліпшені гальма і збільшений на 5 см дорожній просвіт.

Jeep Wrangler отримав версію з 6,4-літровим V8

Jeep

Попри те, що з місця до 100 км / год новий Jeep Wrangler (версія Rubicon 392 може бути тільки 5-дверним варіантом Unlimited) розганяється за 4,5 сек, а дистанцію 402 метри проїжджає за 13 секунд, на бездоріжжі модель теж не спасує. Збережена система повного приводу Selec-Trac 4WD з режимами Auto, High, Neutral і Low, а система впуску двигуна перероблена так, щоб обороти не падали навіть при попаданні бруду.

Jeep Wrangler отримав версію з 6,4-літровим V8

Jeep

Візуально Jeep Wrangler Rubicon 392 відрізняється тільки «горбатим» капотом, іншою решіткою радіатора, новими 17-дюймовими дисками з позашляховими покришками, шильдиками. У салоні змін ще менше – логотипи новинки на спинках крісел і виділений червоним селектор включення блокування диференціалів на центральній консолі.

Jeep Wrangler отримав версію з 6,4-літровим V8

Jeep

Для Jeep Wrangler Rubicon 392 вже на старті продажів, які почнуться в першому кварталі 2021 року буде доступний комплект фірмових аксесуарів Jeep Performance Parts і деталі від ательє Mopar, які встановлені на темний автомобіль на фото.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button