Головна / Фото / Житель Кенії поодинці рятує тварин від посухи (фото)

Житель Кенії поодинці рятує тварин від посухи (фото)

Ризикуючи власним життям, трясучись декілька годин по пустельних вибоїнах, житель Кенії на водовозі доставляє прісну воду для тварин, що мешкають у посушливих районах національного парку Західний Цаво і потерпають від нестачі води.

Тут Патрік Кілонзо, мабуть, набажаніша людина. За його словами, з червня минулого року в регіоні майже відсутні дощі, тому багато тварини померли від спраги в цих землях.

Тоді кенієць вирішив, якщо не він, то хто ж ще допоможе звірам вижити? Без підтримки людини вони не витримають випробування погодою. І він орендував вантажівку для доставки води. Ємність водовоза становить усього 3000 галонів (1 галон в англійській системі одиниць = 4,55 літра). Це небагато для такої великої території, тому в планах у Патріка покупка нового водовоза (є надія, що йому допоможуть зібрати пожертвування на добру справу).

А тварини вже впізнають звук мотора і шум вантажівки, яка іде по курній дорозі, і поспішають на зустріч з людиною. Спрага на цей час призупиняє чвари. Слони, буйволи, антилопи і зебри біжать з усіх околиць до водовоза. Кенієць наповнює водою пересохлі джерела (деякі спеціально зміцнені бетоном), а іноді просто створює калюжі, де буйволи валяються в багнюці, щоб позбутися від клопів і бліх.

У проміжках між поїздками 41-річний Патрік підтримує проект по збереженню дикої природи. Він відвідує місцеві школи, розмовляє з учнями, намагаючись донести до них, що дика природа національного парку — це їхня спадщина, повідомляє The Dodo.
 
comments powered by HyperComments