Людина

Жителі Боснії і Герцеговини визнані найвищими на планеті

Співробітники видання World Atlas провели дослідження в області людського росту серед громадян європейського континенту і з’ясували, що найвищими є жителі Боснії і Герцеговини. Їх середній показник росту становив 177,8 см.

Як розповідають науковці, на рівень такого параметра як ріст людини впливає не тільки генетика, але і ряд важливих біологічних і соціальних факторів, наприклад, таких як образ життя, який веде людина, раціон і режим харчування, а також місце та умови проживання.

На підставі дослідницької роботи, проведеної World Atlas, був складений рейтинг 10 європейських країн чиє населення володіє високим зростом. Даний топ виглядає таким чином:

1. Боснія і Герцеговина (177,8 см);

2. Голландія (177,2 см);

3. Чорногорія (177 см);

4. Данія (177 см);

5. Норвегія (175,3 см);

6. Німеччина (174,5 см);

7. Литва (174,5 см);

8. Сербія (174 см);

9. Швеція (174 см);

10. Фінляндія (174 см);

Паралельно з цим співробітники Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) повідомили, що людський зріст нерозривно пов’язаний з еволюцією та розвитком технічного прогресу, а також поліпшенням якості життя людей.

Нагадаємо, що фахівці з США простежили взаємозв’язок росту і рівні щастя. На їхню думку, чоловіки, які мають ріст понад 177,8 см, і жінки, які є власницями зросту більш 162,6 см, є більш щасливими людьми, ніж учасники опитування з низьким ростом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button