Наука

Камери МКС зафіксували таємничий рожевий стовп на орбіті Землі

Камери МКС зафіксували дивний рожевий стовп на орбіті Землі. За інформацією від фахівців NASA, поки визначити характер його походження не вдалося.

Дослідник Джордж Грехем розповів, дивний світлий стовп знаходиться на відстані приблизно в 68 тисяч кілометрів від Землі. Крім того, він перебуває в постійному русі, в силу чого визначити його структуру неможливо. Уфологи відзначають, що об’єкт може бути спеціальною інопланетної технологією, призначеної для спостереження за землянами.

«NASA не збираються розбиратися в появі дивного об’єкта в небі. В даний час ми своїми силами здобуваємо інформацію про нього, однак без доступу до архівів її дуже мало. Не виключено, що американські вчені вже вийшли на контакт з інопланетними цивілізаціями, створивши стовп, однак на ділі ніяких даних про це немає», — розповів відомий уфолог Скотт Уорінг.

У NASA заявили, що відображений на знімках з МКС стовп рожевого кольору є простою оптичною ілюзією. Джордж Грехем не виключає ймовірність, що на відео зафіксована секретна технологія, що представляє собою супутник нового покоління.

Кнопка «Наверх»