Фото

Над Кіпром виявлено НЛО трикутної форми

Над Кіпром був помічений НЛО трикутної форми. За інформацією очевидців, дивний об’єкт був зображений над Нікосією 2 січня.

Очевидець, який сфотографував дивний об’єкт, розповів, що він приїхав на узбережжя для того, щоб поспостерігати за парадом повітряних ліхтариків. В один момент серед численних вогнів у небі з’явився більш великий об’єкт з чіткою траєкторією руху. Він світився яскравим світлом, що привернула увагу інших перехожих.

«Це відбувалося на парковці поруч з дитячим карусельним парком в Нікосії. Після того, як повітряні ліхтарики почали падати, один з них залишився в повітрі і почав наближатися до узбережжя. Через кілька хвилин його розмір став настільки великим, що можна було розгледіти сигнальні вогні на обшивці космічного корабля. Об’єкт явно мав інопланетне походження, так як виділяв яскраве червоне світло і рухався з величезною швидкістю», – розповів очевидець.

Відомий американський уфолог Скотт Уорінг також прокоментував оприлюднене відео. За його словами, подібні об’єкти і раніше були помічені в небі над США та Азією, проте NASA не приділило інциденту жодної уваги.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button