Різне

Канадська технологія будівництва – переваги

Постійно зростаючі вимоги до якості та екологічності житла призводять до того, що понад 80% високорозвинених країн все більше і більше будують компактні і малоповерхові будинки. Однією з новітніх технологій будівництва теплих і швидкомонтованих будинків є канадська технологія, а будівлі побудовані за даною технологією часто називають канадськими будинками.

20-04-15-foto-600x450-1 (2)

У чому полягає сутність будівництва за даною технологією ?

У тому, що в основі лежить теплоізоляційна панель SIP (сендвіч-панель), яка використовується майже для всіх елементів майбутнього будинку. Панель складається з двох орієнтованих стружкових плит і пінополістиролу. Сендвіч-панель являє собою монолітну конструкцію, отриману в результаті склеювання під високим тиском двох плит OSB-3 і пінополістиролу ПСБ-25. Технологія будівництва на основі панелей СІП дозволяє будувати широкий спектр будівель: від заміських приватних будинків, до побутівок і тимчасових будівель.

Каркасні будинки і каркасне будівництво

Каркасно-панельні будинки заслужили популярність завдяки північноамериканським будівельникам, бо саме їх канадські будинки стали основою сучасного каркасного будівництва. Каркасно-панельні будинки дійсно визнаються в Канаді найбільш економічними і легкими у будівництві. Вони екологічні, довговічні і теплі. І все це завдяки особливостям канадської технології, їх проектування та будівництва.

Проектування канадських будинків

Проектування і технологія будівництва будинків на базі сендвіч-панелей дуже бурхливо розвивалися і зараз досягли майже ідеалу. Канадські будинки від http://karpatybud.com.ua/ набирають велику популярність в нашій країні, так само як і каркасні технології в цілому.

Основними перевагами технології будівництва будинків з будівельних теплоізоляційних сендвіч-панелей є:

  • Будівництво в будь-який час року;
  • Швидкі темпи будівництва;
  • Високі теплоізоляційні властивості;
  • Легкість конструкції;
  • Стійкість до сезонних переміщень фундаменту;
  • Легкість оздоблювальних робіт.

Підіб’ємо підсумок:

Будучи принципово новим підходом до панельного будівництва та маючи незаперечні переваги, канадська технологія будівництва будинків, дозволяє швидко і ефективно вирішити проблему доступного і комфортного житла. Будівництво каркасно-панельних домовіз структурних теплоізоляційних сендвіч-панелей – це ефективна і стрімко розвиваюча технологія будівництва.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button