Різні цікавинки

Сучасний спосіб отримання красивих вій

З розвитком науки все більш досконалими стають косметичні засоби. Однією з сучасних розробок є препарат для росту брів і вій. Щоб купити Карепрост не потрібно витрачати багато часу на його пошук, досить зробити замовлення в інтернет-магазінеlady-lash.com.ua і до Вас додому через кілька днів доставлять це диво-засіб.

Дія препарату на вії

Активним компонентом, що входить до складу засобу є Біматопрост. Ця речовина, при нанесенні на шкіру, збільшує кровотік, нормалізує обмін речовин в цибулинах волосся і стимулює ріст клітин. Проведені дослідження довели, що зростання вій спостерігається навіть після фізіологічної межі, закладеної в організмі.

05-05-15-foto-600x295-1

Така дія на організм речовини Біматопрост була помічена під час проведення тестування іншого препарату, до складу якого він входив. Спочатку, ріст вій рахували побічним ефектом. Але зацікавлені фахівці змогли визначити, яка саме речовина його викликає, і створили на його основі лікарський препарат для відновлення вій.

Сьогодні, препарат Careprost в Украине широко відомий і застосовується як в медицині, так і в косметології.

Як довго відновлюються вії

Процес природного зростання займає від 3 до 4 місяців. Через 1 місяць після щоденного використання вже можна побачити перші результати. Вії темніють і стають помітно товстішими.

Наносити засіб необхідно щодня, чітко за графіком. Найкращим часом для проведення процедур є вечір, так як перед використанням необхідно змити з лиця всю косметику.

Препарат намазується тонким шаром на верхню повіку уздовж росту волосся. При нанесенні не варто користуватися ватними паличками, найкраще підійде спеціальний пензлик. Він не вбирає мазь і тому економно її витрачає. Одного флакона вистачає на 2 місяці використання. Виходячи з того що повний курс займає 16 тижнів, то доведеться купувати 2 флакона.

Вартість одного в офіційному магазині lady-lash всього 250 грн. У подарунок дається кисть для нанесення. Висилають товар тільки після попередньої оплати, як по Україні, так і в країни СНД. Доставляється товар замовнику по Україні протягом 1-3 днів, по СНД може йти до 14 днів, в залежність від країни і партії. При замовленні від 10 одиниць товарів доставка по Україні здійснюється за рахунок магазину.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button