Здоров'я

Кардіологи дали рекомендації, як пережити літню спеку “сердечникам”

Спекотна літня погода впливає на погіршення стану здоров’я у більшості людей, але особливо вона небезпечна для страждаючих серцево-судинними захворюваннями. Лікарі-кардіологи розповіли, які дії потрібно робити «сердечникам», щоб легше перенести спеку.

Підвищення температури повітря негативно позначається на організмі людини, що може виражатися у зниженні кров’яного тиску і розширення судин і посиленій роботі серця. У спеку зростає ризик інфаркту міокарда та інсульту, тому сердечникам слід дотримуватися деяких рекомендацій, щоб уникнути погіршення здоров’я. Так, кардіологи радять вживати воду з високим вмістом магнію, яка продається в аптеках. Для здорової людини норма випитої рідини – близько 1,5 літрів, для «сердечників» – 0,5-1 літр, але при умові використання сечогінних препаратів.

Слід також уникати перебування в задушливих приміщеннях, користуватися кондиціонером, але перед виходом на вулицю пристрій потрібно відключити не менш ніж на 30 хвилин, щоб нормалізувати в організмі температурний баланс. Також потрібно уникати підвищеної вологості, не обливатися в спеку холодною водою, не забувати про прийом ліків і обмежити фізичні навантаження.

«Сердечникам» в жарку літню погоду необхідно дотримуватися дієтичного харчування, вживаючи більше фруктів і овочів. У раціоні повинна бути також зелень, багаті клітковиною продукти, «молочка» і морепродукти, а від вживання жирного м’яса, навпаки, варто утриматися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button