Здоров'я

Вчені назвали кілька симптомів серцевого нападу

Національна служба охорони здоров’я назвала кілька симптомів, які свідчать про серцевий напад. На перший погляд ознаки можуть бути безневинними, наприклад, неспокій, почуття пригніченості і інші.

Симптомами найчастіше можуть бути задишка, неспокій, слабкість, біль в області грудей, пригніченість і легковажність. Ці ознаки можуть проявлятися протягом кількох днів або ж раптово. З’являється відчуття тиску на грудну клітку. Експерти проаналізували інформацію про серцеві напади в США. В результаті було виявлено, що кожні 40 секунд в країні страждає один громадянин. За рік налічується близько 805 тисяч людей, які переживали серцевий напад. Відомо, що 20% з 100 нападів відбуваються без прояву симптомів.

Якщо вчасно розпізнати напад, можна не тільки ліквідувати його, але і уникнути появу інших важких захворювань серця. Чим швидше пацієнту нададуть необхідну йому допомогу, тим менше шкоди отримає його життєво важливий орган. Варто не забувати про те, що легкий приступ також небезпечний для здоров’я людини. Розлад шлунка сприяє порушенню кровопостачання в серці і сприяє виникненню проблеми.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button