Поради

Каркасні технології сучасності для зведення дачного будинку

Сьогодні каркасна технологія зведення будинків користується великою популярністю. Це пов’язано з багатьма реальними перевагами, які надає такий спосіб будівництва споруд різноманітного типу і призначення. Наша ліцензована компанія «House Group» розробляє і втілює в життя проекти каркасних будинків будь-якої складності на високому професійному рівні.

Вже сьогодні замовити красивий і теплий каркасний дачний будинок з одним чи двома поверхами, потрібною площею ви можете, звернувшись до нас через онлайн форму на сайті чи по телефону. Наші архітектори запропонують кращий варіант типового проекту або розроблять індивідуальне рішення, яке буде повністю відповідати всім вашим побажанням і потребам, а також діючим стандартам і будівельним нормам.

Які переваги має каркасний  будинок для дачі?

Завдяки особливостям сучасної каркасної технології будівництво дачного котеджу ви можете замовити у будь-яку пору року. Відсутність «мокрих» процесів надає можливість не зважати на сезонність і зводити споруди, не втрачаючи час. Крім того каркасні будинки для дачі мають наступні переваги:

  • екологічність. Матеріали, які ми використовуємо при виробництві каркасних панелей – це натуральна деревина, технічна конопля, мінеральна вата чи піна високої якості, гіпсокартон. Тому готові до проживання будинки повністю безпечні для людини і навколишнього середовища;
  • можливість зведення дачі, що буде використовуватися взимку завдяки наявності системи опалення;
  • довговічність. Каркасні панелі мають гарантію на 50 років, тому тривалий час ваш будинок не буде потребувати капітального ремонту;
  • комфортний мікроклімат. Особливості каркасних конструкцій забезпечують будівлі комфортним мікрокліматом – улітку добре зберігається прохолода, взимку – не втрачається внутрішнє тепло;
  • стильний дизайн. Ми пропонуємо сучасні фасадні оздоблення, привабливі архітектурні форми, можливість будівництва дачі з панорамними вікнами, кількома поверхами;
  • відносно низька собівартість. Відсутність витрат на важку техніку для будівництва, облаштування монолітного фундаменту, а також швидкість зведення суттєво знижують загальну вартість будинку.

Невеликий одноповерховий каркасний дачний будинок зводиться буквально за 2 місяці «під ключ». Для будівництва котеджу з великою площею і кількома поверхами знадобиться не менш 4-х місяців. Але навіть у такому випадку це дуже стислі терміни, якщо зважати на те, що ви отримуєте повноцінну будівлю з надійними стінами, підведеними комунікаціями, презентабельним зовнішнім виглядом.

Чому каркасний будинок для дачі краще замовляти в «House Group»?

Ми рекомендуємо замовляти каркасний дачний будинок у професіоналів, щоб знизити ризики фатальних помилок і невиправданих витрат ваших грошей. Якщо ви звертаєтесь з замовленням будівництва в нашу компанію «House Group», то неодмінно отримуєте:

  • комплексний сервіс, що включає всі необхідні послуги (від проектування до здачі готового будинку «під ключ» з меблями, світлом, водою, електрикою);
  • офіційні гарантії на всі виконані роботи;
  • приємні ціни від безпосереднього виробника. Ми маємо власне виробництво, тому каркасні панелі виготовляємо не тільки високої якості, але й за доступною вартістю.

На вибір пропонується багато популярних проектів дачних будинків, які можуть зводитись за однією з найкращих сучасних технологій – з каркасних панелей, класичного каркасу з утеплювачем мінеральною ватою або піно утеплювачем Icynene, каркасу з технічної коноплі. Телефонуйте нам, щоб отримати консультацію та замовити омріяний дачний будинок для своєї родини чи близьких.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button