Ґаджети

Карти Apple обманюють людей, щоб вони нікуди не спізнювалися

Один із співробітників Adobe Артур Грабовські цілий рік збирав дані з карт Google, Apple і Waze, щоб з’ясувати, як навігаційні додатки визначають час прибуття з точки А в точку Б.

Як виявилося, в більшості випадків карти Apple «брешуть», вказуючи більш тривалий термін поїздки або прогулянки, щоб користувачі добиралися до пункту призначення вчасно або навіть трохи раніше. У корпорації навмисно коригують час пересування, щоб забезпечити власникам iPhone найбільш приємний досвід використання фірмового навігаційного сервісу.

Google і Waze інакше аналізують ситуацію на дорозі і показують людям більш реальні терміни поїздки. Для цього використовуються просунуті алгоритми, якими володіє корпорація Google. Вони дійсно точні, але можуть змінюватись і часто показують час «впритул». А це, в свою чергу, може стати причиною запізнення у тих, хто довірився сервісам компанії.

Так, виконану Артуром роботу, не можна назвати повноцінним дослідженням. Але тим не менше інформація, надана ним, вже багато що говорить. Наприклад, про те, як Apple ставиться до своїх користувачів.

Карти Apple з’явилися ще в 2012 році разом з релізом iOS 6. І з того часу вони існують в тіні Google Maps. Виробник iPhone не зміг досягти великих успіхів у створенні карт і вже багато років насилу намагається розвивати і вдосконалювати сервіс.

Натхнення: www.macdigger.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть