Ґаджети

Як звучать iPhone X і Samsung Galaxy S9

У минулому році Apple Insider порівнював динаміки iPhone X і Galaxy Note 8. iPhone виграв у гучності, басі, середніх і високих частотах, але чи зможе він знову здобути перемогу?

Навіть найкращий мікрофон не зможе ідеально відобразити звук того чи іншого пристрою. У зв’язку з цим, краще визначати якість звучання наживо, а не дивлячись відео. Якщо це дуже важливо, звичайно.

Раніше сильною перевагою iPhone X був другий динамік у верхній частині смартфона, який забезпечував йому стереозвук. Тепер же в Samsung Galaxy S9 з’явився такий же.

У тестах було виявлено, що iPhone X відтворює повний діапазон частот з чіткими середніми. У Galaxy S9 з цим гірше. Звучання басів виявилося більш або менш однаковим на обох смартфонах, а ось високі частоти у iPhone більш різкі. Добре це чи погано – вирішувати користувачів, це повністю залежить від особистих переваг.

В цілому, флагман Samsung звучить голосніше, хоча це складно помітити на відео. Крім того, верхній динамік в Galaxy S9 тихіше, ніж нижній – так само було в iPhone 7 і 8. В iPhone X вони звучать рівномірно, що трохи приємніше.

Це порівняння показало, що звучать флагмани Samsung і Apple приблизно однаково. Тому свій вибір на користь того або іншого пристрою доведеться робити, ґрунтуючись на інших характеристиках.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button