Поради

Картинки з добрими побажаннями – позитив на весь день

Психологи стверджують, що наш настрій визначає те, як ми ставимося загалом до життя. Причому вибір інструменту для створення гарного настрою практично не обмежений. Наприклад, можна відправити на телефон друга або близької людини оригінальну картинку з побажанням доброго вечора, щоб приємна тепла хвиля прокотилася до самого серця. Розповімо, як нехитрі сюжети аніме можуть стати запорукою позитивного настрою на цілий день.

Весь світ на веселому зображенні

Люди старшого покоління з посмішкою згадують про популярний колись дитячий журнал «Веселі картинки». Хоча це видання було призначено винятково для дітей молодшого віку, багато дорослих із задоволенням читали короткі розповіді, які супроводжувалися веселими ілюстраціями. Завдяки сучасним технологіям, сьогодні ми маємо можливість відправляти один одному послання в картинках. На перший погляд, така процедура може здатися банальною або навіть примітивною. Але за простотою такого жесту ховається дуже багато. Якщо розкласти всі доводи «по поличках», можна виділити позитивні сторони подібних послань. Їх декілька:

• По-перше, електронна картинка-послання допомагає підтримувати зв’язок між людьми, що особливо важливо для тих, хто знаходиться далеко один від одного.
• Другий плюс – це можливість передати таким неординарним способом своє ставлення до конкретної людини. Наприклад, представники молодого покоління сьогодні таким способом роблять визнання в любові.
• Третє, і головна перевага полягає в тому, що такі послання покращують настрій.
• На четверте місце можна поставити різноманітність варіантів, які можна без проблем швидко відшукати на будь-якому тематичному сайті.

Іншими словами, щоб зарядити себе і дорогих людей хорошим настроєм на весь день, досить розіслати картинки доброго ранку по знайомим електронним адресам. Адже відомо, що подарунок доставляє масу приємних вражень не тільки одержувачу, а й відправнику послання. Тому такий оригінальний спосіб сьогодні використовується повсюдно людьми різного віку.

Від посмішки стане веселіше

По суті, в цій дитячій пісеньці прихований глибокий сенс. Якщо з медичної точки зору посмішка – це рух певної групи м’язів, то з позиції людських відносин вона є оперативним способом вираження емоцій. Це свого роду реакція на короткочасну подію. Приводом для посмішки може стати отримання зворушливого послання.

Усім знайомий вислів: сьогодні встав не з тієї ноги. Такий зазвичай говорять про людину, у якої з ранку поганий настрій. Щоб змінити баланс сил в протилежну сторону досить трохи тепла та уваги. Якщо поруч хтось сумує або хмуриться, досить показати йому позитивні сюжети. Адже добрі наміри завжди знаходять відгук у серцях людей. Тому гарний настрій передається всім оточуючим. Ось, чому так важливо приходити на роботу і додому з позитивним настроєм. За старих часів навіть вважалося неприпустимим братися за справу, коли поганий настрій.

Позитивне ставлення до життя робить нас щасливими. Психологи стверджують, що емоційно стійкі люди мають цілу низку позитивних якостей:

• Вони впевнені в прийнятих рішеннях.
• Гарний настрій подовжує життя.
• Позитивно налаштовані люди відрізняються комунікабельністю.
• Хороший настрій допомагає в справах і творчості.
• Веселі добрі люди більш успішні в особистих справах.

Можна навести ще масу аргументів на користь простої посмішки, викликаної щирим побажанням доброго ранку або приємного вечора. Причому багато часу не потрібно, щоб відправити друзям і знайомим послання такого змісту. Зате дорогі та близькі люди оцінять турботу, і обов’язково посміхнуться.

Джерело інформації – український портал Країна У.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button