Поради

Металопрокат у інтернет-магазині «Амбар»

У будівництві та машинобудуванні неможливо обійтися без металопрокату. Сьогодні для його виробництва використовують різні матеріали: залізо, свинець мідь та сплави. Інтернет-магазин «Амбар» пропонує широкий асортимент продукції з різноманітних матеріалів. Повний список пропозицій можна переглянути тут. Онлайн металобаза співпрацює з різними логістичними компаніями, що дозволяє швидко отримувати замовлення. 

Які види металопрокату пропонують виробники

Металопрокатом називають усю продукцію з чистих металів різної форми. Весь металопрокат розділяють на два типи: чорний та кольоровий. На це впливає колір металу, з якого він виготовляється. До чорного прокату відносять вироби з чавуну, сталі, заліза та їхніх сплавів. Кольоровий металопрокат роблять з магнію, алюмінію, вольфраму, міді, цинку, свинцю. 

За міцністю кольоровий металопрокат значно поступається чорному. Продукцію з кольорового металу використовують рідше через її вартість, спричинену дорогим процесом виготовлення. Кольоровий метал купують тоді, коли неможливо обійтися без його специфічних властивостей. Наприклад, для електроніки, приладобудування. При створенні медичного обладнання незамінними стають вироби з кольорових металів. 

З чорного металу виготовляють продукцію для будівництва та машинобудування: виробництва вагонів, корпусів автомобілів, рейок, балок, арматури, труб та ін. Процеси виробництва чорного металопрокату простіші, ніж кольорового, що позначається на вартості продукції. 

Особливості виробів з чорного металу

Сьогодні Україна стрімко розвивається та відновлює інфраструктуру, тому чимало компаній мають потребу у великій кількості металопрокату. Така продукція найчастіше використовується у зведенні багатоквартирних будинків, приватних будинків, промислових об’єктів тощо. Металопрокат відрізняється за зовнішнім виглядом та призначенням.

  • Балка. Великогабаритні вироби для будівництва колон та перекриттів, автомобільних мостів. 
  • Арматура. На вигляд нагадує металевий прут з різним діаметром. Для виробництва беруть сталь, для закріплення застосовують метод гарячого катання. Арматуру найчастіше використовують для укріплення бетонних конструкцій. 
  • Кутик. Візуально виглядає як два шматки металу, з’єднаних під кутом 90 градусів. У будівництві використовується як з’єднувальна та зміцнююча деталь. Характеристики кутика залежать від його розміру та матеріалу виготовлення. 
  • Швелер. Його виробляють у формі літери П. Грані можуть мати ухил всередину чи залишатися паралельними одна до одної. Деталь виробляють у багатьох варіаціях. 
  • Труби. Це найпоширеніший виріб з чорного металу. Сфера застосування продукції надзвичайно широка. Труби використовують всюди, де потрібно прокладати комунікації. Діапазон розмірів широкий: від 30 мм до 1280 мм. 

Де замовити доставку металопрокату територією країни

В магазині «Амбар» представлено металопрокат з чорного та кольорового металів. В наявності ковані круги, металеві листи, сталева стрічка, дроти та ін. В каталозі вироби з нержавіючої сталі: відводи, труби тощо. Пошук на сайті зручно проводити за ключовими запитами. У випадку, якщо клієнт не може знайти потрібну позицію, потрібно звернутися до менеджера за контактним номером телефону або написати на електронну пошту. 

Компанія відправляє замовлення великими партіями. Проте «Амбар» виконує невеликі замовлення нестандартних розмірів (на відміну від багатьох продавців металопродукції). Уся продукція сертифікована та має гарантію якості від виробника. Доставка здійснюється у різні регіони країни логістичними компаніями Нова Пошта, САТ, Делівері. Оплату можливо здійснити безготівковим способом. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments