Технології

KFC запустила автономні автомобілі для доставки замовлень

Мережа ресторанів швидкого харчування KFC запустила пересувні підрозділи у вигляді безпілотних фургонів. Відвідувачі тепер можуть замовляти і забирати замовлення прямо з цих машин.

Мережа ресторанів швидкого харчування KFC в Китаї запустила безпілотні фургони, які дозволяють обслуговувати покупців без контакту з людиною.

Першими оновлення помітили користувачі Twitter, вони сфотографували кілька безпілотників KFC. Щоб зробити замовлення, покупцеві потрібно вибрати потрібні товари на тачскріні і оплатити за допомогою QR-коду. Після оплати двері фургона відкриється і замовлення можна забрати.

Ресторани на колесах стали частиною партнерства між китайською компанією Neolix і Yum! Brands, якій належить мережа швидкого харчування KFC. Відомо, що компанія також співпрацює з Pizza Hut для виробництва схожого продукту.

Фургони можуть виявляти і об’їжджати перешкоди, проїжджати до 100 км на одній зарядці при максимальній швидкості 50 км / год. Фургони виглядають ідентично самохідним прототипам Neolix, які використовують для дезінфекції громадських приміщень у зв’язку з пандемією.

На думку експертів, безпілотні автомобілі зараз переживають бум. У той час, як головним пріоритетом у всьому світі стало перешкода поширенню вірусу, людям на допомогу приходять безпілотні сервіси доставки. Чи стануть зрештою роботи-фургони швидкого харчування частиною сучасного світу – вирішувати громадськості, відзначає видання CNET.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button