Фото

Китай готує до випуску роботів, які замінять робочу молодь (фото)

Прототипи роботів вже ходять, балансують, маніпулюють об’єктами і виконують безліч інших завдань.

Fourier Intelligence заявила про плани виробити 100 гуманоїдних роботів загального призначення GR-1 до кінця 2023 року. Представники китайської компанії заявили, що готові прототипи вже відмінно справляються з роботою, а в майбутньому зможуть нести майже власну вагу.

Фото: Fourier Intelligence

В основному, Fourier Intelligence спеціалізується на реабілітаційних технологіях. Так, платформа RehabHub від китайської компанії пропонує серію інтегрованих фізіотерапевтичних пристроїв для лікування проблем з рухливістю. Тому проект гуманоїда GR-1, запущений ще в 2019 році, може здатися трохи незвичним. Але, з іншого боку, екзоскелет для фізіотерапії нижньої частини тіла, ймовірно, використовує той же тип обладнання і повинен вирішувати безліч тих же проблем, що і ноги робота, відзначили в New Atlas.

Фото: Fourier Intelligence

Крім того, робот може розв’язати проблему старіючого населення. Літніх людей, яких потрібно підтримувати, там набагато більше, ніж молодих людей, які повинні виконувати роботу.

Фото: Fourier Intelligence

При зростанні 165 см і вазі 55 кг максимальна швидкість GR-1 складе близько 5 км/год. Його суглоби, як у роботів Tesla і Figure, забезпечать відносно скромні 40 ступенів свободи за допомогою електричних приводів, на відміну від гідравлічних систем роботів Atlas від Boston Dynamics.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button