Головна / Фото / Загадкову істоту з людськими зубами виявили в Аргентині

Загадкову істоту з людськими зубами виявили в Аргентині

Ця таємнича істота схожа на вугра з зубами була виявлена Марією Джулією Кандотті на рисовому полі в провінції Санта-Фе, Аргентина.

Тварина, яка дивно виглядає, стривожила місцевих фермерів, які її виявили. Це схоже на вугра, але це не вугор… Жителі кажуть, що вони помітили безліч цих загадкових «монстрів», повзаючих в заростях рису.

Загадочное существо с человеческими зубами обнаружили в Аргентине

Дивна риба зі схожими на людські зуби спантеличила і налякала місцевих жителів. І не дивно… тільки подивіться на це довге тіло, схоже на вугра, зі зморшкуватою шкірою і повним ротом потворних, схожих на людські зуби…

Джулія пише: «Ця істота застрягла в насосі, який ми використовуємо для зрошення наших рисових полів. Ми не знаємо, що це таке. І це не перша подібна істота, яку ми знайшли. Будьте обережні!»

Загадочное существо с человеческими зубами обнаружили в Аргентине

На думку вчених, це дивна істота — південноамериканська риба (epidosiren paradoxa). Ці тварини здатні дихати як у воді, так і на суші, але зазвичай вони зустрічаються в болотах.

Їх величезні зуби потрібні, щоб розбити раковини крабів і равликів, які становлять основну частину їх раціону.

«Вони будують в грязі маленькі печери і створюють свого роду кокон, в якому вони можуть залишатися протягом двох або трьох років без необхідності виходити на поверхню», — сказав Пабло Скаработти, професор місцевого інституту водних наук.

Ця риба зустрічається тільки в басейнах річок Амазонки, Парагваю і Нижній Парани в Південній Америці.