Всесвіт

Китайська космічна станція може стати новою МКС

Про те, що китайська космічна станція може стати міжнародною, повідомив директор відділення міжнародного співробітництва Китайського національного космічного управління Сюй Яньсун.


Зараз на орбіті знаходиться невелика космічна лабораторія, в якій китайські астронавти і вчені проводять різні дослідження. Будівництво повноцінної космічної станції повинно початися в наступному році — саме тоді в КНР планують запустити на орбіту її перший сегмент.

Згідно з планом Китайського національного космічного управління, будівництво космічної станції повинно бути завершено до 2022 році. Поки що жодних планів щодо спільного використання станції немає, але коли місія МКС буде завершена, китайська сторона, ймовірно, розгляне різні пропозиції.

У березні 2017 року стало відомо, що Китай не тільки почав готувати до космічних польотів вчених та інженерів, але і став набирати нових космонавтів. Крім цього, у планах Китаю запуск першої космічної вантажівки, яка проведе автоматичне стикування з лабораторією «Тяньгун-2». Корабель «Тяньчжоу-1» призначений для доставки на орбіту обладнання, запчастин, палива, а також для вивезення сміття.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button