Ґаджети

Китайські компанії почали звільняти співробітників за використання iPhone замість смартфонів Huawei

Фраза "підтримаємо вітчизняного виробника" грає абсолютно новими фарбами

Останні півтора року Huawei стикається зі все більшою кількістю проблем, пов’язаних з санкціями з боку США. І на тлі цього ще цікавіше спостерігати за тим, як вітчизняному виробнику намагаються допомогти місцеві компанії. Так, деякі з них почали звільняти співробітників за використання iPhone замість смартфонів Huawei.

Наприклад, Jiangsu Capital Wine & Spirits Co оновила перелік правил, які повинні дотримуватися її працівники. У ньому з’явилися досить дивні, але вкрай патріотичні пункти, покликані підтримати Huawei в її боротьбі з американською владою.

Поміж іншого, абсолютно всі співробітники компанії повинні припинити користуватися iPhone. При цьому будь-хто, хто все-таки придбає в користування iPhone, негайно буде звільнений. Також компанія дає своїм співробітникам 30 днів на те, щоб замінити вже наявні на руках смартфони Apple на гаджет від будь-якого китайського виробника, але тим, хто купить пристрій Huawei, керівництво компанії відшкодує 15% від вартості телефону.

При цьому, що цікаво, популярний китайський ресурс Mydrivers заявляє, що це зовсім не перший подібний випадок, коли місцева компанія “лобіює” покупку вітчизняних смартфонів. Так, наприклад, були навіть такі випадки, коли у співробітників зовсім не було вибору – їх змушували купувати виключно мобільні пристрої від Huawei.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button