Ґаджети

За ловлю покемонів в Росії загрожує кримінальна відповідальність [відео]

Любителів гри Pokemon Go в Росії можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності. На федеральному телеканалі «Росія-24» вийшов застережливий сюжет.

pokemon-go-hata-2

У сюжеті розповідають про те, що деякі люди настільки захоплюються Pokemon Go, що намагаються знайти покемонів в небезпечних місцях, проникають на приватні території або ловлять монстрів в образливих для релігійних людей місцях.

Журналісти телеканалу попередили глядачів, що за ловлю покемонів на виборчих дільницях можуть оштрафувати на суму до 80 000 рублів і засудити до виправних робіт до одного року. За ловлю покемонів в чужій квартирі, повідомляє телеканал, можна отримати штраф у розмірі до 40 000 рублів, а спроба зловити віртуальних персонажів у храмі загрожує трьома роками ув’язнення або штрафом до 500 000 рублів. Покарання за аналогічну дію на кордоні м’якше — до двох років позбавлення волі.

pokemon-go-hata-1

Статті КК РФ, згадані в сюжеті: «недоторканність житла», «перешкоджання здійсненню виборчих прав або роботі виборчих комісій», «незаконне перетинання державного кордону» і «образу релігійних почуттів».

Pokemon Go, гра з елементами доповненої реальності для пристроїв на iOS і Android, вийшла 6 липня. Її метою є полювання на покемонів і їх подальша тренування.

За короткий термін проект придбав широку популярність по всьому світу. Іноді ловці в гонитві за персонажами отримують травми та потрапляють в аварії. У різних країнах проти ігри виступають релігійні та інші активісти. У Росії проти Pokemon Go виступило петербурзьке козацтво. У РПЦ закликали не влаштовувати віртуальних дуелей у стінах храмів.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button